Garanti Bankası İstanbul’da Personel Alımı Yapacak

0

Garanti Bankası Dış Ticaret ve Krediler Asistanı Arıyor

Garanti Bankası 2016 iş ilanlarında dış ticaret ve krediler asistanı arıyor. Bu personel Garanti Bankasının Operasyon Merkezinde (Abacus) çalışacak. Ancak banka bu personel alımı için bazı şartlara uymanızı istiyor. Bunlardan birisi personel adayının en az lisans bölümü mezunu olması isteniyor. Diğer bir şart ise 30 yaşı aşmamış olmanız gerekiyor.

Banka sınavlarına girmeden işe girebileceğiniz bu personel alımında bir başka şartta İstanbul ilinde ikamet ediyor olmanız. Çünkü işe alınacak personel bankanın İstanbul’daki operasyon merkezinde çalışacak. Banka iş ilanlarından bu ilanda Garanti Bankası personel adayı olacak kişilerden iyi derecede İngilizce bilmesini istiyor.

Ayrıca başvuracak personelin askerliğini tamamlamış olması şartı da aranıyor. Banka sınavlarına katılmadan banka personeli olmak için bu iş size uygun olabilir. Ayrıca banka bu iş bazı kişisel özellikleriniz bulunmasını da istiyor. Hızlı olmayı seven, zaman planlamasını iyi yapan ve bu konuda başarılı, operasyonla ilgili işleri seven ve bu konuda başarılı olan, masa başında ve ekran başında çalışmayı seven ve yoğun iş temposunu seven biriyseniz bu iş sizin için uygun olabilir.

Banka iş ilanları arasında yer alan bu ilanda tecrübesiz adaylar aranıyor. Bu ilanla alınacak personel operasyon merkezine gelen şubelerden gönderilen işlemlerin şubeye taahhüt edilen süreler içinde uygun ve hatasız bir biçimde gerçekleştirilmesinde görev alacak. Bankacılık finans bölümünde çalışacak bu personel tam zamanlı ve sürekli olarak çalışacak. Bu iş ilanı hakkında daha detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için aşağıda bulunan linki kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-dis-ticaret-ve-krediler-asistani-1503011

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın