ING Bank Gişe Yetkilisi Arıyor

0

Bartın’da Görev Alacak

ING Bank 2016 personel alımlarında bu ilanla aranan personel bankanın Bartın’da bulunan şubesinde gişe yetkilisi olarak görev yapacak. Banka adaylardan 1988 yılı ve üzeri doğumlu olmalarını istiyor. Ayrıca en az lisans mezunu olan adaylar başvurabiliyor.

Üniversitelerin İktisat, İşletme, İstatistik, Maliye, Ekonometri, Ekonomi, Turizm İşletmeciliği, Uluslararası İlişkiler, Çalışma Ekonomisi, Bankacılık vb. finans bölümlerinden mezun olan adaylar başvuru yapabiliyor. Bankanın aradığı bir diğer şart ise erkek adaylar için askerliklerini yapmış olmaları. Banka sınavlarına girmeden ING Bank personeli olmak isterseniz sizde bu iş ilanını inceleyebilirsiniz.

Bu işe alınan personelin yapacağı iş ise müşterilerine gerekli özeni göstererek isteklerini zamanında eksiksiz ve doğru bir şekilde yerine getirmeleridir. Ayrıca TL/YP tahsilat ve ödeme işlemlerini gerçekleştirecektir. Ayrıca hesaptan para çekilmesi işlemlerini de yapacaktır. Çek ve senet işlemleri ve EFT ve Havale gibi işlemleri de yerin getirecektir. Banka iş ilanlarından bu ilanla arana adaylarda tecrübe şartı aranmıyor. Askerliğini yapmış olması gereken adayların en az üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun olması gerekiyor.

Banka iş ilanlarından ING Bank’ın bu ilanında işe alınacak personel Bankacılık sektöründe finans bölümünde çalışacak. Çalışma şekli ise sürekli ve tam zamanlı olacak. Personelin pozisyon seviyesi ise yeni başlayan olacak. ING Bank’ın alacağı bu 2 personel Bartın şehrindeki ING Bank şubesinde görev alacak. Banka sınavları hakkında daha detaylı bilgileri sitemizden öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu ilan hakkında daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için aşağıda bulunan bağlantıyı da kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-bartin-subesi-gise-yetkili-yardimcisi-1614539

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın