Ana SayfaBanka İş İlanlarıYapı Kredi Bankası Bankacılık Ürünleri Satış Personeli Alacak

Yapı Kredi Bankası Bankacılık Ürünleri Satış Personeli Alacak
Y

-

Ön Lisans Mezunu Kişilerde Başvurabilir

Yapı Kredi 2016 personel alımında bu ilanda banka ön lisans mezunu olan adaylarında başvurusu kabul ediyor. Bu ön lisans mezunları için bir avantajdır. Çünkü çoğu banka iş ilanlarında en az lisans mezunu olan personel aramaktadır. Bu ilanla aranan personel temel bankacılık ve satış eğitimleri ile başlayıp Yapı Kredi direkt satış ekibine Perakende Direkt Satış Yetkilisi olarak işe başlayacaktır.

Banka sınavlarına girmeden banka personeli olmak isterseniz Yapı Kredi bankasının bu ilanını inceleyebilirsiniz. Üniversite ya da MYO mezunu olan ya da MYO mezunu olup devam zorunluluğu olmayan bir lisans bölümünde son sınıf öğrencisi olan kişiler bu iş ilanına başvurabilirler. Ayrıca kişisel başarının ödüllendirildiği ve işte kariyer ve eğitim imkânı bulunmasını tercih eden kişiler için bu iş uygun olabilir. Banka iş ilanları arasında bu ilanda personelden esnek çalışma saatlerine uyum göstermesi isteniyor. Ayrıca adayların seyahat engelinin bulunmaması ve satış aktiviteleri için ofis dışında yani sahada görev alabilecek olması bekleniyor.

Alınacak personelden iletişiminin güçlü olması, ikna kabiliyetinin yüksek olması zaman yönetiminde başarılı olması gibi kişisel özellikler de bekleniyor. Satış etkinlikleri konusunda kendine güvenen dinamik olan ve aktif olacak hızlı olacak adaylar bekleniyor. Ayrıca adaylardan dış görünüşlerine dikkat etmeleri isteniyor. Henüz 28 yaşını aşmamış adaylar aranıyor. Banka iş ilanlarından bu ilanda Yapı Kredi erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olma şartı arıyor. Banka sınavları hakkında bilgiyi sitemiz üzerinden edinebilirsiniz. Samsunda çalışmak üzere alınacak personel için bu ilan hakkında detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için aşağıda bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s-bankacilik-urunleri-satisi-samsun-1209671 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,363TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol