Burgan Bank Finansman Destek İhtiyaç Kredisi

0

Paraya ihtiyacınız var ve konutunuzu satmak istiyorsunuz. Acil nakit ihtiyaçlarınızdan dolayı, konutunuzu değerinden düşük bir fiyata satmaktan kaçının. Burgan Bank, kurulduğu günden bu yana müşterilerinin ihtiyaçları için hizmet vermektedir.

Finansal destek paketleri ve kredilerle müşterilerinin nakit ihtiyaçlarına uzun vadede çözümler sunmuştur. Değerinden düşük konut satımlarınızda da Finansal Destek İhtiyaç Kredisi sağlayarak yine bu gibi durumlar için yardımcı olmaktadır.

Kredi için ihtiyaç kredilerine tanınan vade süresi tanınmıştır. Kredinin vade süresi maksimum 36 aydır. İpotek karşılığında teminat ettirdiğiniz konutla, ekspertiz raporunda belirtilen değerin %50’sine kadar kredi kullanılabilmektedir. İhtiyaç kredisi kapsamında konut sigortası ve hayat sigortası da banka tarafından yaptırılmaktadır. Kredi için uygulanan faiz oranı vade farkı olmaksızın sabit bir oran içermektedir. 12 ay, 18 ay, 24 ay ve 36 ay vade sürelerinde %1,99 faiz oranı içermektedir.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)

Kredi tahsis ücreti olarak kredi tutarının binde 5’i kadar ücret talep edilmektedir. Ekspertiz ücreti ve ipotek tesis ücreti de alınan ücretler arasında yer almaktadır. İhtiyaç kredileri için alınan ekspertiz ücreti tabloda 550 TL olarak belirtilmiştir. İhtiyaç kredisinin ipotek tesis ücreti ise tabloda 250 TL olarak belirtilmiştir.

Aylık toplam maliyet %2,02 ve yıllık toplam maliyat oranıysa %24,25’tir. İhtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirebilmek için 18 yaşını doldurma şartınız bulunmaktadır. Belgelerinizi temin ettikten sonra ihtiyaç kredileri için başvuru gerçekleştirmeniz mümkündür.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın