Vakıf Katılım Bankasına Genel İş Başvurusu

0

İlerleyen Dönemler İçin Başvuru Yapabilirsiniz

Vakıf Katılım 2016 personel alımları konusunda şube açtıkça daha fazla personel alacaktır. Hızla daha fazla sayıda şube açmayı hedefleyen Vakıf Katılım Bankasının kısa süre içinde çok sayıda personele ihtiyaç duyacaktır. Genel başvuru niteliğinde düzenlenen Banka iş ilanlarından bu ilanda yapılacak olan başvurular ilerleten dönemlerde oluşabilecek olan açık pozisyonlar için olacak.

Banka bu açık pozisyonlara niteliklerinize göre değerlendirme yapıp uygun olan kişilerle iletişime geçecek. Vakıf Katılım başvuru için bazı şartlar arıyor. Üniversitelerin örgün eğitim veren bölümlerinden ilgili bölümlerden mezun olmak gerekiyor. Ayrıca katılım bankacılığı alanında tecrübeli personel aranıyor. Banka sınavlarına girmeden Vakıf Katılım Bankasında çalışmak için bu ilana başvuru yapabilirsiniz.

Banka iş ilanlarından bu ilanda tecrübesi olmayan adaylar için işe alım için banka sınavları yapılabilecek. Başarılı olan adaylar ise banka tarafından mülakata davet edilecektir. Ayrıca banka bu iş ilanında iletişim kabiliyeti yüksek analitik düşünme becerisine sahip olan katılım bankacılığı prensiplerini benimsemiş kişileri arıyor. Erkek adaylar için askerliğini yapmış olması muaf olması ya da en az iki yıl tecilli durumda olması gerekiyor.

Banka tecrübesi olmayan adaylar için erkeklerde 30 yaşını bayanlarda ise 28 yaşını aşmamış olmak şartı da aranıyor. Çalışmak istediğiniz bölümü ve çalışmak istediğiniz şehri belirten bir ön yazı ile bankaya başvuru yapabilirsiniz. Vakıf Katılım Bankasının bu iş ilanı hakkında daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/vakif-katilim-bankasi-a-s-genel-basvuru-1519049

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın