Emlak Katılım Yeni Şube Açılışları

0
Emlak Katılım Yeni Şube Açılışları

İstanbul’da 20 tane olmak üzere yurt genelinde 42 şubeye ulaşan Emlak Katılım, yıl sonuna kadar 50 şubeye ulaşmayı amaçlıyor.

Türkiye Emlak Katılım Bankası Anonim Şirketi, İstanbul’un Kavacık ve Beşyüzevler ilçelerinde faaliyete başlarken, Diyarbakır ve Batman’da ilk şubelerine merhaba dedi. Emlak Katılım’dan yapılan açıklamalar, ekonomik büyüme ve istihdam katkısı yüksek olan stratejik sektörlere, sürdürülebilir ve herkes için erişilebilir finansman modellerine hız kesmeden devam edileceği yönündeydi. Bu amaçla İstanbul Kavacık ve Beşyüzevler (Gaziosmanpaşa) bayilerini açan Emlak Katılım, Diyarbakır ve Batman şubelerinin de katılmasıyla 50 şube barajına doğru ilerleyişini sürdürüyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Emlak Katılım Genel Müdürü Nevzat Bayraktar, şubelerin ulaştığı bölgeyi de büyüterek müşterilerin istediği ve ihtiyaç duyduğu bankacılığı onlara ulaştıracaklarının altınız çizdi.

Türkiye’nin hemen hemen her noktasında bulunmayı, her potansiyel müşteriye ulaşmayı hedeflediklerinden bahseden Bayraktar, şubeleşmedeki gayretlerine usanmadan devam ettiklerini anlattı. Genel Müdür Bayraktar, “Doğru hamlelerle gerek bireysel gerekse kurumsal müşterilerimiz için çağdaş ve inovatif çözümler getiriyoruz. Yeni tasarılarla beraber devam ettiğimiz şubeleşme çabalarımız gelecek planlarımızda çok önemli bir yer tutuyor. Bu bağlamda İstanbul Kavacık ve Beşyüzevler şubelerimizi hizmete açtık” şeklinde konuştu.

Dijital bankacılığa önem verdiklerinden bahseden Bayraktar, Emlak Katılım müşterilerinin, e-şube sayesinde tamamen dijital bir şekilde aradıkları ve ihtiyaç duydukları bankacılık hizmetlerine erişebildiklerini belirtti.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın