Odeabank Borç Transferi Kredisi

0

Tatilden, alışverişlere ve beyaz eşya alımlarına, cep telefonu ve bilgisayar gibi birçok ihtiyacın karşılanmasında nakitlerimiz yetersiz kalabilir. Bu nakit ihtiyaçların karşılanması noktasındaysa bankalardan kredi kullanırlar.

Bankalar belirli faiz ücretleri karşılığında kredilerin kullanılmasını sağlayarak, bu hizmetleri müşterilerine sunarlar. Odeabank, genç ve büyümekte olan bir banka olarak bu hizmetleri müşterilerine sağlamaktadır.

Bazı durumlarda bankalardan alınan krediler veya kredi kartı gibi borçların sizleri sıkıntıya düşürmesi söz konusu olabilir. Ya da birçok bankada yer edinmiş borçlarınızın takibi zorlaşabilir. Odeabank Borç Transferi Kredisi, ayrı ayrı borç takibi yapmanızı engelleyerek, borçlarınızı kendi bünyesinde tek bir çatı altında topluyor. %1,55’ten başlayan faiz oranlarıyla kredi fırsatı sunuyor.

36 aya varan vade seçenekleri, Borç Transferi kredisinden yararlanmak isteyenler için rahat bir geri ödeme imkanı sağlıyor. Örnek bir maliyet tablosuyla, özetleyen bir taksitlendirme akışı görebilirsiniz. Bu örnek maliyet tablosunda 20.000 TL’lik bir örnek tutar baz alınmaktadır.

20.000 TL’lik örnek tutar %1,55’lik faiz oranı ve 36 ay vade seçeneğiyle aylık taksitleriniz 767 TL olacaktır. Ayrıca kredi tutarının %0,5’i olan kredi tahsis ücreti de masraflara ek olarak 105 TL’dir. Aylık maliyet oranı %1,8925 belirtilirken, yıllık maliyet oranıysa %25,2292’dir. Bu borçlara ek olarak sigorta ücretleri ve vergi ücretleri talep edilebilir. Bu ücretler kişiden kişiye göre değişiklik göstermektedir.

Borç Transferi Kredisi için başvurularınızı Odeabank başvuru kanallarından gerçekleştirebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın