Türkiye Finans Katılım Bankası Genel İş Başvurusu

0

The National Commercial Bank,  Boydak Grubu ve Ülker Grubu’nun atılımlarıyla bankacılık sektörünün güçlü seslerinden birisi haline gelen Türkiye Finans Katılım Bankası, tüm Türkiye genelinde genel iş başvurusu ilanı yayınlamaktadır.

Ortak bir akılla bütüne giden yolu izleyen banka, nitelikli iş gücü sağlamak ve ilerlemeye/gelişmeye açık bireylerin istihdamını sağlamak istemektedir. Dinamik ve büyüyen bir çalışma ilkesiyle hareket ederek çalışanlarını da o hedefler doğrultusunda yönlendirmek amacındadır.

Tüm Türkiye genelinde verilen Türkiye Finans Genel İş Başvurusu Ağustos ayı için belirli günler aralığında açık kalacak bir iş ilanıdır. Gerekli pozisyonlarda personel ihtiyacı doğması halinde değerlendirme yapmak amacıyla açılan iş ilanı, bankacılık konusunda bilgili ve teknik konulara hakim kişileri tercih etmektedir.

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun kişileri kapsayan genel iş başvurusu, birçok alanda iş imkanı sağlamaktadır. Öncelikli olarak bankanın istedikleri kriterler; ulaşım ve ikram gibi hizmetlerin yanında bina güvenliğinin sağlanmasında yardımcı kişiler, bakım ve onarım gibi hizmetlerin gerçekleştirilmesinde minimum teknik lise mezunu kişiler, faizsiz bankacılık konusunda ilerlemek isteyen, banka ilkelerine bağlı ve bunlar gözeten kimseler, her firmanın isteği üzerine olduğu gibi insan ilişkilerinde ve ekip çalışmalarına yatkın kişiler, sorumluluk alabilen, bilgisayar konusunda kendini geliştirmiş, yabancı dil gerektiren pozisyonlar için iyi derecede İngilizce bilgisi.

Türkiye Finans Katılım Bankası’nın bu başvurusu genel iş başvurusu ilanı olduğu için, belirli bir iş tanımı olmamakla beraber, tüm pozisyonlarda değerlendirilebilecek adayları ilgilendirmektedir. Başvurular sadece ilgili iş ilanı sayfasından kabul edilecektir. 17 Ağustos 2016’ya kadar açık tutulacak olan iş ilanı için 10 açık pozisyon bulunmaktadır.

Türkiye Finans Genel İş Başvurusu, iş ilanı başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-genel-basvuru-turkiye-941311

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın