Türkiye Finans Lise Mezunu Engelli Personel Alımı Yapıyor!

0
Türkiye Finans Lise Mezunu Engelli Personel Alımı Yapıyor!

Türkiye Finans yaptığı banka personel alımları duyurusunda İstanbul şubeleri için operasyon kadro ihtiyaçlarında değerlendirilecek Engelli alımlarının başladığını bildirdi.

Başlıklar

Engelli Personeli İşe Alım Şartları

Engelli Personeli İşe Alım Şartları
Engelli Personeli İşe Alım Şartları

Engelli personel alımları yapacağını duyuran Türkiye Finans Katılım Bankası, banka iş ilanı başvurusu yapacak tüm adayların en az lise mezunu olmalarını istemektedir. Adaylar sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam edileceklerdir.

  • Engelli raporu %40 ve üzeri olması,
  • Türkiye İş Kurumu’na Kayıtlı olması

Son Başvuru Tarihi

Son Başvuru Tarihi
Son Başvuru Tarihi

Başvurular ise 6 Eylül 2021’de sona erecek olup, bu tarihten sonra banka uygun gördüğü adaylar ile iletişime geçecektir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-genel-basvuru-engelli-2543613
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın