Ana SayfaBanka İş İlanlarıTürkiye Finans Lise Mezunu Engelli Personel Alımı Yapıyor!

Türkiye Finans Lise Mezunu Engelli Personel Alımı Yapıyor!
T

-

Türkiye Finans yaptığı banka personel alımları duyurusunda İstanbul şubeleri için operasyon kadro ihtiyaçlarında değerlendirilecek Engelli alımlarının başladığını bildirdi.

Engelli Personeli İşe Alım Şartları

Engelli Personeli İşe Alım Şartları
Engelli Personeli İşe Alım Şartları

Engelli personel alımları yapacağını duyuran Türkiye Finans Katılım Bankası, banka iş ilanı başvurusu yapacak tüm adayların en az lise mezunu olmalarını istemektedir. Adaylar sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam edileceklerdir.

  • Engelli raporu %40 ve üzeri olması,
  • Türkiye İş Kurumu’na Kayıtlı olması

Son Başvuru Tarihi

Son Başvuru Tarihi
Son Başvuru Tarihi

Başvurular ise 6 Eylül 2021’de sona erecek olup, bu tarihten sonra banka uygun gördüğü adaylar ile iletişime geçecektir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-genel-basvuru-engelli-2543613

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,360TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol