TEB Kobi Kredileri Sektör Yöneticisi Personel Alımları

0

Türkiye’de bankacılık sektörünün önce finansal kuruluşlarından olan TEB, 1927 yılından bu yana finansal alanda hizmet vermektedir. Şeffaflık ve güvenilirlik ilkeleri doğrultusunda hizmet veren banka Kobi Kredileri Sektör Yöneticisi arıyor.

TEB Kobi Kredileri Sektör Yöneticisi iş ilanı başvurusunda bulunacaklar için belirli şartlar belirtiyor. 5 Ağustos ve 15 Ağustos 2016 tarihleri arasında başvuruları alacak olan banka, üniversitelerin Lisans mezunlarıyla ilgileniyor.

Bankacılık alanında çalışacak ve belirtilen iş tanımı bağlamında en az 5 yıl deneyimi olan adayların değerlendirileceği belirtilen nitelikler arasında yer almaktadır. Kobi Kredileri Sektör Yöneticisi, belirtilen iş ilanı için 38 açık pozisyon barındırmaktadır. İstanbul için geçerli olan iş ilanı, araştırmacı ve sunum becerileri gelişmiş kişileri hedef alıyor.

TEB Kobi Kredileri Sektör Yöneticisi iş başvuruları için adayları kapsayan iş tanımı şu şekildedir; inceleme ve araştırma gibi durumların beraberinde ziyaretler ve sektörle ilgili raporlamaların arşivlenmesi, bu arşivlerin oluşturulduktan sonra devamlılığının sağlanması, belirlenen sektörlerle ilgili toplanacak verilerin raporlarının düzenlenmesi, sektörle ilgili değişkenlerin takibi, Pazar araştırması, kurumsal ve ticari müşteriler kapsamında direkt temasların gerçekleştirilmesi, sektördeki firmaların swot analizlerinin belirlenmesi, belirtilen çalışmaların ilgili birimlerle paylaşımının sağlanması ve danışmanlık/görüş taleplerinin cevaplanması, olumlu ve olumsuz yönlerin önceden tespitinin yapılmasına çalışmak ve bunları ilgili bölümlerle paylaşmak.

Siz de belirtilen nitelikleri karşılayabileceğinizi düşünüyorsanız ve TEB bünyesinde bir kariyeri hedefliyorsanız iş ilanı için başvurularınızı hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

TEB Kobi Kredileri Sektör Yöneticisi, iş ilanı başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-kobi-kredileri-sektor-yoneticisi-1593083

 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın