Denizbank Yeni Mezun Personel Alımları Yapıyor!

2
Denizbank Yeni Mezun Personel Alımları Yapıyor!

Denizbank, yeni mezun banka personel alımları yapıyor. İş ilanlarının şartlarına ve diğer detaylara yazının devamından ulaşabilirsiniz.

Başlıklar

Yeni Mezun için Aranan Şartlar Nelerdir?

Banka iş ilanlarında Yeni Mezun için Denizbank’ın ilan için aradığı şartlar arasında;

  • 28 yaş ve altında olmak,
  • En az lise mezunu olmak,
  • MS Office programlarını kullanabiliyor olma,
  • Diksiyonunun son derece iyi ve iletişim yönlerinin gelişmiş olması,
  • Satış ve ikna yeteneğinin gelişmiş olması,
  • Ekip çalışmalarında başarılı olma,
  • Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilme.

Banka iş başvurusu yapacak erkek adayların ise askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 seneliğine tecil ettirmiş olmaları istenmektedir.

Son Başvuru Ne Zaman?

Denizbank, banka iş başvurusunda bulunmak isteyenler aşağıdaki adres üzerinden 30 Aralık 2020‘ye kadar müracaat edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak Denizbank Kariyer’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://basvuru.denizbank.com/jobDetailExternal.aspx?q=fqjDfF0QUq/1GyxZ3BGXH5lCin/r8ydjHIFkM0OL449TfkHBcpJB+jgftQHYTB7K9UzdLlhrX539M6lHGfdFaynYNc1midYqVrGeiQMK7N/YJcEw1ptxN6WedouLpcstGmZTcjPgn244S3ZAFxVdy4VizSA9odUnoxdMt09t/f8=
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

2 YORUMLAR

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın