Albaraka Türk 2016 Banka Personel Alımları

0

Özellikle İstanbul İçin Açık Pozisyonlar Var

Albaraka Türk 2016 personel alımlarında İstanbul ili ön plana çıkıyor. Şuanda banka 9 açık pozisyona ve 1 açık pozisyonda tüm Türkiye geneli için genel başvuru olarak nitelendirilmiş. Albaraka Türk Bankası bu iş ilanlarında adaylardan bazı şartlara uymalarını istiyor. Bu şartlara uyan kişiler bankaya iş başvurusu yapabilirler.

Albaraka Türk personelinin yüzde 89’u üniversite mezunu kişilerden oluşmaktadır. Ayrıca yaş ortalaması ise 32’dir. Banka yardımcı personel haricindeki personel alımları için üniversite mezunu olmak şartı arıyor. Ayrıca adayların bankacılık ile ilgili bölümlerden mezun olmuş olmaları gerekiyor. Bir diğer şart ise adaylardan 28 yaşını aşmamış olmaları isteniyor. Erkek adaylar için ise askerlikle ilişiklerinin olmaması isteniyor. Bu ölçütlere uyan adaylar personel alımı olacağı zaman banka sınavlarına alınırlar. Daha sonra sınavda başarılı olan adaylar uygun pozisyonda işe yerleştirilirler.

Banka iş ilanları arasından Albaraka Türk ilanlarında adaylar için temel olarak bu şartlar aranmaktadır. Ancak banka farklı banka iş ilanları için farklı şartlar aramaktadır. Bazı alımlarda adaylardan özel şartları sağlamaları istenmektedir. Örneğin İngilizce bilgisine sahip olmak ya da MS Office uygulamalarına hâkim olmak gibi şartlar istenebilir.

Albaraka Türk Bankası personeli çok sayıda eğitim imkânı sunmakta ayrıca kariyer imkânı ve sosyal imkânlarda sunulmaktadır. Banka sınavlarına girerek Albaraka Türk ile banka personeli olabilirsiniz. Bu ilan hakkında daha detaylı bilgi almak ya da Albaraka Türk personel alımlarına başvuru yapmak için aşağıda bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s-is-ilanlari-c2569-p17235/

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın