Garanti Bankası Çağrı Merkezine Personel Alacak

0

Alınacak Personel İstanbul’da Çalışacak

Garanti Bankası 2016 personel alımları arasından bu ilanda banka alacağı personeli İstanbul şehrinde Anadolu ya da Avrupa yakasında çalıştıracak. Telefon bankacılığı müşteri temsilcisi olarak çalışacak olan bu personel telefon bankacılığı aracılığı ile bankacılık hizmeti almak isteyen müşterilerin taleplerini yerine getirecek. Ayrıca bankanın ürünleri hakkında bilgi verip satışını gerçekleştirecek.

Çağrı merkezinde çalışacak olan müşteri temsilcisi Garanti Bankasının kadrolu çalışanı olacak olup ilerleyen zamanlarda kariyerine bankada devam etme imkânına sahip olacaklardır. Banka ölçütlere uyan adayları e-posta ve SMS yolu ile banka sınavlarına davet edecektir.

Banka iş ilanları arasında bu ilanda Garanti Bankası adaylardan en az lisans ya da meslek yüksekokulu mezunu öğrenci ya da öğrenci olmalarını istiyor. Ayrıca adaylardan 30 yaşını aşmamış olmalarını da bekliyor. Bu adaylardan İstanbul ilinde ikamet etmeleri isteniyor. Alınacak personel Güneşlide görev yapacak. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olma şartı ya da en az 1 yıl süreyle tecil edilmiş olma şartı aranıyor. Banka iş ilanlarından bu ilanda haftanın herhangi 5 gününde 09.00 ila 18.00 saatleri arasında ya da 18.00 ila 02.00 saatleri arasında çalışabilecek personel aranıyor. Ayrıca bankanın kişisel özellik olarak beklentisi de adayların iletişim becerilerini yüksek olması ikna kabiliyetinin gelişmiş olması ve satış yapma konusunda istekli olmasıdır.

Müşteri ilişkileri satış bölümünde çalışacak bu eleman tam zamanlı olarak çalışacak olup deneyimsiz eleman olarak işe girecektir. Diğer banka sınavları hakkında bilgi almak için sizde sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bu ilan hakkında da detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için aşağıda bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://banka.yenibiris.com/garanti-bankasi/telefon-bankaciligi-musteri-temsilcisi-is-ilani/373697

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın