1000 Kişiye İstihdam Sağlanacak

TİGADA Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Akartürk, TİGADA’ nın 2023 yılına kadar 1000 kişiye istihdam sağlayacağını açıkladı.

0

TİGADA Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Akartürk, TİGADA’ nın 2023 yılına kadar 1000 kişiye istihdam sağlayacağını açıkladı.

Akartürk, “Cadde mağazacılığı, TİGADA’ nın ana iş kollarından ve stratejik büyüme alanlarından biri. Cadde mağazacılığının ve Ticari Gayrimenkulün Türkiye’de geleceğine inanıyoruz” dedi.

TİGADA’ nın 2021 – 2023 hedeflerini kamuoyuna duyurmak üzere bir basın bildirisi yayınlayan Akartürk, kriz ve pandemi ortamına rağmen yatırım yaptıklarını, 2023 yılına kadar yatırımlarına ara vermeden devam edeceklerini söyledi.  

Akartürk, “Bilgi toplumuna uygun, modern ve bilimsel bir bakış açısıyla Ticari Gayrimenkulü yeniden modellediklerini ve performanslarının kriz ortamına rağmen gurur verici olduğunu” ifade etti.  

“Ülkemizin Potansiyeline Güveniyoruz!”

TİGADA Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Akartürk, TİGADA olarak Türkiye’ ye güvendiklerini ve pazar olarak büyük bir potansiyel gördüklerini belirterek, “Bundan 19 yıl önce bir tek bankalara sadece İstanbul’da hizmet veriyorduk. Bugün ise, 20 banka ve 250 kurumsal firmaya 10 bölge müdürlüğü ile 81 ilde hizmet ticari gayrimenkul hizmeti veriyoruz. 2023 yılına kadar büyümemiz aynı hızla devam edecek. 40 bölge müdürlüğü ve 1000 çalışanı hedef alan yatırımlar yapıyoruz.” dedi.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın