Ana SayfaEkonomi1000 Kişiye İstihdam Sağlanacak

1000 Kişiye İstihdam Sağlanacak

TİGADA Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Akartürk, TİGADA’ nın 2023 yılına kadar 1000 kişiye istihdam sağlayacağını açıkladı.

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

TİGADA Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Akartürk, TİGADA’ nın 2023 yılına kadar 1000 kişiye istihdam sağlayacağını açıkladı.

Akartürk, “Cadde mağazacılığı, TİGADA’ nın ana iş kollarından ve stratejik büyüme alanlarından biri. Cadde mağazacılığının ve Ticari Gayrimenkulün Türkiye’de geleceğine inanıyoruz” dedi.

TİGADA’ nın 2021 – 2023 hedeflerini kamuoyuna duyurmak üzere bir basın bildirisi yayınlayan Akartürk, kriz ve pandemi ortamına rağmen yatırım yaptıklarını, 2023 yılına kadar yatırımlarına ara vermeden devam edeceklerini söyledi.  

Akartürk, “Bilgi toplumuna uygun, modern ve bilimsel bir bakış açısıyla Ticari Gayrimenkulü yeniden modellediklerini ve performanslarının kriz ortamına rağmen gurur verici olduğunu” ifade etti.  

“Ülkemizin Potansiyeline Güveniyoruz!”

TİGADA Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Akartürk, TİGADA olarak Türkiye’ ye güvendiklerini ve pazar olarak büyük bir potansiyel gördüklerini belirterek, “Bundan 19 yıl önce bir tek bankalara sadece İstanbul’da hizmet veriyorduk. Bugün ise, 20 banka ve 250 kurumsal firmaya 10 bölge müdürlüğü ile 81 ilde hizmet ticari gayrimenkul hizmeti veriyoruz. 2023 yılına kadar büyümemiz aynı hızla devam edecek. 40 bölge müdürlüğü ve 1000 çalışanı hedef alan yatırımlar yapıyoruz.” dedi.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...