Yapı Kredi Çağrı Merkezi Yetkilisi Arıyor

0

Yeni Mezun Adaylar Aranıyor

Yapı Kredi 2016 personel alımları arasında olan Çağrı merkezi yetkilisi alımında çok sayıda il için ilan verdir. Bu ilanda banak bazı şartlar arıyor. Bunlardan birisi üniversitelerin ön lisans bölümlerinden ya da lisans bölümlerinden mezun ya da devam zorunluluğu olmayan bölümlerde üçüncü ya da dördüncü sınıf öğrencisi olmaktır. Diğer bir şart ise 28 yaşından gün almamış olmaktadır.

Banka iş ilanlarından bu ilanda adaylardan bazı kişisel özelliklere sahip olmalarını da bekliyor. Adayların diksiyonun düzgün olması önemli bir şarttır. Ayrıca telefonda iletişim yeteneği güçlü ve iyi iletişim kurabilen adaylar aranıyor. Çok iyi sözel ifade yeteneğine sahip olan ve ikna kabiliyetini yüksek olması adaylardan beklenen diğer özelliklerdendir. Satışa yatkın ve telefonla satış işlemi yapabilecek adaylar aranıyor. Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilmesi adaylardan beklenen diğer özelliklerden. Banka sınavlarına girmeden bu ilan ile banka personeli olabilirsiniz.

Banka bu ilanda erkek adaylardan askerliklerini bitirmiş olmalarını ya da en az 2 yıl tecilli olmasını istiyor. Bankacılık işlemlerini masa başından yapabilecek telefon ile bu işlemleri yürütecek olan yeni mezun olmuş bankacı adayları bu banka iş ilanları ile aranıyor. Tecrübeli ya da tecrübesiz adayların arandığı bu ilanda alınacak personel bankacılık sektöründe çalışacak müşteri hizmetleri çağrı merkezi bölümünde görev alacak.

Sürekli ve tam zamanlı olarak çalışacak personel yeni başlayan seviyesinden işe başlayacak. Bu personeller Amasya, Çorum, Giresun, Rize, Samsun, Sinop ve Trabzon illerinde görev alabilecek. Banka sınavları hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bu ilan hakkında daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için aşağıda bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s-cagri-merkezi-yetkilisi-samsun-1483525

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın