Abank Evime Nakit Kredi

0

İhtiyaçlar peşinizi kovalıyor olabilir ve içinden çıkılmaz bir nakit sıkıntısının içine düşebilirsiniz. Bu noktada birçok banka size kredi fırsatı sağlayarak bu sıkıntıların giderilmesini sağlamaktadır. Ev kredisi, ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi gibi.

Abank yılların verdiği deneyim ve geniş ürün ağıyla bu fırsatı size sağlayan bankalardandır.Sağladığı konut kredileriyle en finansal destekçinizdir.

Evinizi ipotek ettirerek, konut teminatlı nakit kredi kullanabilirsiniz. Yeniden finansmanı sağlanan kredilerdeyse %15 KKDF alınmaktadır.

Evime Nakit Kredi, %1,24’ten başlayan faiz oranları değişiklik göstermektedir. Vade süresine göre değişen faiz oranları 12 ay için %1,27’dir. 24 ve 36 aya varan vade seçenekleri içinse %1,24’lük bir oran belirtilmiştir.

Örnek bir maliyet tablosu oluşturan banka, taksitlendirme hakkında da bilgi vermektedir. 100.000 TL’lik örnek kredi tutarı ele alındığında 36 ay vade ve %1,24’lük faiz oranıyla, 3574 TL’lik aylık taksitler olacaktır. Alınacak ücretler 1139 TL, aylık maliyet oranı %1,50, yıllık maliyet oranı %17,99, kredi tahsis ücreti 500 TL, Hayat sigortası 114 TL, ipotek tesis ücreti 200 TL ve ekspertiz ücretiyse 325 TL’dir.

Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının %0,5’i kadar tahsil edilmektedir. Konut kredisi adı altında verilen kredi, TL cinsinden kullandırılmaktadır.

Konut kredilerine başvurmak için gerekli evraklar; nüfus cüzdanı, adres tescilleyen belge, gelir belgesi, teminat için gerek tapu belgesi.

Konut kredileri için yine detaylı ücret bilgisi ve hesaplamalar için Abank web sitesi ziyaret edilebilir. Abank Evime Nakit Kredi başvurularınız için şubeleri ziyaret edebilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın