62 yıldır bankacılık alanında uzman olan Vakıfbank, giderek büyüyen bir yol izlemektedir. Ürünlerini ve dağıtım kanallarını da genişleterek daha büyük kitlelere hitap etmeyi amaçlamaktadır.

Birçok alanda kobi bankacılığı, ticari bankacılık, kurumsal bankacılık, bireysel bankacılık ve özel bankacılık gibi özelleştirilmiş hizmetler sunmaktadır.

Düzenlediği kampanyalarla da müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik fırsatlar sunan Vakıfbank SGK ödemelerinde, taksitlendirme fırsatı sunuyor.

Vakıfbank Worldcard bünyesinde sunulan bu fırsatla, SGK ödemelerinizi, SGK’nın web sitesinden Vakıfbank Worldcard ile yaptıktan 1 gün sonra taksitlendirebilirsiniz.

Vakıfbank SGK Ödemeleri Kampanyası dahilinde, sadece 100 TL üzeri ve tek işlem için yapılan işlemlerde taksitlendirme yapılmaktadır. Hesap kesim tarihinden önce işlemlerinizi yapmanız gerekmektedir.

 Minimum işlem tutarı 100 TL olduğu halde kampanyadan faydalanabilirsiniz. Kampanyanın bi diğer koşuluysa SGK Ödemelerinizi Sgk sitesinden yaptığınızda Vakıfbank kredi kartı ile yapılan işlemler olması gerekmektedir.

BusinessCard işlemleri de kampanyaya dahil edilmektedir. Taksitlendirme yapmak isteyenlerin işlemden 1 gün sonra telefon bankacılığını aramaları gerekmektedir. Bir kartla aynı dönem içerisinde birden fazla işlemi taksitlendirebilme fırsatı sunar. Ekstrenin kesilmesinden önce yani hesap kesim tarihinden önce işlemin taksitlendirilmesi önemlidir.

Taksitlendirme işleminin iptal edilmesi durumunda veya iade durumunda, iade edilen zamana kadarki olan tutar, borç olarak yansıtımaktadır. Taksitlendirme işlemi için herhangi bir ücretlendirme yapılmayacaktır. SGK Ödemeleri Kampanyası ile daha fazla detay öğrenmek istiyorsanız, Vakıfbank iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.  

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın