Ana Sayfa Gündem Garanti BBVA’dan Kadınlara Okul!

Garanti BBVA’dan Kadınlara Okul!

-

Garanti BBVA ve BÜYEM iş birliği kapsamında, 2012 yılı içerisinde başlayan, “Kadın Girişimci Yönetici Okulu”na bu kez de Denizli Ticaret Odası’nın katkı geliyor. Katkı sayesinde Denizli’de bulunan kadın girişimciler Garanti BBVA ile buluşma düzenleniyor.

Garanti BBVA’dan gelen açıklamaya göre, Türkiye içerisinde farklı illerde bulunan kadın girişimci vatandaşlarımızı ve girişimci ruhlarını destelemek, işlerini büyütmesi sağlamak ve işlerini sürdürülebilir kılmak için kurulmuş olan Kadın Girişimci Yönetici Okulu 16 Aralık 2020 tarihinde Denizli ilinde Denizli Ticaret Odası’nın katkılarıyla artık başlıyor.

Garanti BBVA “Kadın Girişimci Yönetici Okulu” kapsamında yeni pazarlara açılma ve eğitim başlıklarını öncelik olarak ele alıyor. Bu okul kapsamında Türkiye’nin dör bir yanında ulaşım sağlayabilen Garanti BBVA, 3 bine yakın girişimciye tamamen ücretsiz bir şekilde eğitim sağladı. Bu kez gerçekleşecek olan program 16 Aralık 2020 ile 29 Ocak 2021 tarihleri arasında online bir şekilde olacak.

Kadın Girişimci Yönetici Okula katılmak isteyen genç girişimci adayları 11 Aralık 2020 tarihinde kadar https://www.garantibbvakadingirisimci.com/yonetici_okulu_basvurusu#/

Adresi üzerinden online bir şekilde başvurularını yapabilirler.

Boğaziçi Üniversitesi eğitmenlerinin ve tamamen profesyonel bir kadro kapsamında verilecek olan eğitimler dijital bir platform üzerinde tamamen online bir şekilde gerçekleşecek.

Eğitmenler kadın girişimciler için ülkemizde fark yaratacak nitelikte olan eğitimleri kadın girişimcilere sunacaklar. Finansman yönetimi, yönetimsel kodlama, müşteri deneyimi, insan kaynakları, dijital pazarlama gibi konular eğitimlerde ele alınacak.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,865BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
34TakipçilerTakip Et
2,411TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler