TEB Güncel CEPTETEB Kampanyaları

0

Türkiyenin önde gelen ve finansal gücünü gittikçe arttırarak bankacılık sektöründe önemli adımlar atan TEB, kampanyalarıyla müşterilerine özel fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Şubesiz bankacılığın yaygınlaşmasıyla CEPTETEB uygulamasını müşterilerine sunarak dijital ortamdan sunduğu hizmetlerle, fırsatlarını her geçen gün yenilemektedir. Yenilenen ve genişleyen kampanyalar da bu büyümeye dahildir.

TEB CEPTETEB Kampanyaları, taksitlendirmeler ve ücretsiz işlemler ve çeşitli üye işyerinde kazanılacak indirimler sizleri beklemektedir. CEPTETEB Kampanyaları’ndan en güncel olanıysa 3 Fatura ödeme talimatına 30 TL hediye fırsatıdır. CEPTETEB kredi kartıyla vereceğiniz her fatura talimati 10 TL kazandırmaktadır.

Bu kampanya 30 TL ile sınırlandırılmaktadır. 11 Temmuz 2016 ve 31 Aralık 2016 tarihleri arasında geçerli olacak olan kampanyayla siz de ekstra TL’ler kazanabilirsiniz. Kampanyayla ilgili koşulların detayı için CEPTETEB web sitesi ziyaret edilebilir.

Yemeksepeti’nden yapacağınız alışverişlerde %20 indirim fırsatı bir diğer TEB kampanyasıdır. CEBTETEB kredi kartınızla yapacağınız alışverişlerde bu fırsattan yararlanmak için 28 Şuba 2017’ye kadar zamanınız vardır. Ayrıca CEPTETEB Kampanyaları, sizi anlaşmalı havalimanlarıyla TAV Pasaport Hızlı Geçiş özelliğinde ücretsiz kullanım sağlanmaktadır. Yaza özel fırsatları devam eden TEB, 12 Eylül 2016 tarihine kadar geçerli olacak bir çekiliş düzenliyor. 10 adet iPhone 6S veya 10 adet iPad mini şansı sağlıyor.

CEPTETEB Kampanyaları’nın diğer fırsatları şunlardır; IDO  İç Hatlar kampanyası, Markafoni %20 indirim kampanyası, Workinton kampanyası, ESET Smart Antivirüs Yazılımı Kampanyası, Cinemapink kampanyası, Taksitli nakit avans, Temassız ödeme kampanyası, Ziebart %25 indirim kampanyası, Çiçek Com %25 indirim kampanyası ve NetworkDry %20 indirim kampanyası.

TEB CEPTETEB Kampanyaları hakkında detaylı bilgi edinmek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın