Güncel Kredi Faiz Oranları

Ziraat Bankası 2016 güncel kredi faizleri bazı kredilerde yüksek bazılarında düşüktür. Kredi vadesine ya da müşteri durumuna göre banka farklı kredi faizleri uygulamaktadır. Ziraat Bankası Arsa Kredisinde 1 ila 60 ay arasındaki vadeler için asgari ve azami olarak yüzde 1,30 oranında kredi faizi uygulanmaktadır.

Biz Ürün Paketi Tüketici Kredisi isimli ihtiyaç kredisi üründe ise banka 1 ila 36 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,37 oranında kredi faizi uygulamaktadır. Çalışan Biz Ürün Paketi Tüketici Kredisi isimli ürün paketinde ise banka 1 ila 36 ay arasında vade seçenekleri için yüzde 1,32 oranında kredi faizi uygulamaktadır.

Eğitim Kredisi ürününde ise Ziraat Bankası 1 ila 36 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,58 oranında kredi faizi uygulamaktadır. Emekli Biz Ürün Paketi Tüketici Kredisi ürününde ise banka 1 ila 36 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,32 oranında kredi faizi uygulamaktadır.

Enerji tasarrufu yalıtım kredisi isimli kredi ürününde ise banka 1 ila 8 ay arasındaki vade seçenekleri için kredi faizi uygulamıyor. 9 ila 12 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 0,36 oranında olan kredi faizi 13 ila 18 ay arasındaki vade seçenekleri için yüze 0,82 oranında uygulanıyor. 19 ila 24 ay arasındaki vade seçenekleri için ise banka yüzde 0,96 oranında kredi faizi uyguluyor. 25 ila 36 ay arasındaki vade seçenekleri için ise banka yüzde 1,16 oranında kredi faizi uyguluyor. Bankanın bu kredi ürünleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek ya da başvuru yapmak için size en yakın Ziraat Bankası şubesine başvuru yapabilirsiniz. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın