Garanti Dış Ticaret ve Krediler Asistanı Personel Alımı

0

Garanti Bankası, Türkiye’nin önde gelen özel bankalarından bir  tanesidir. Türkiye’nin en büyük özel bankaları arasında yer alarak her geçen gün daha yüksek hedefler peşinde ilerlemektedir. Amacı fark yaratmak olan banka, her gün yeni bir fikirle alanında lider konuma yükselmeyi hedeflemektedir.

Başarıyı temel alarak ilerleyen banka, Dış Ticaret ve Krediler Asistanı personel alımı gerçekleştirmek istemektedir. Garanti Bankası bünyesinde, operasyon merkezinde yer alacak bireyleri kapsayan iş ilanı, lisans mezunlarına yönelik yayınlanmış bir iş ilanıdır.

Garanti Bankası’nın bünyesinde yer almak isteyenlerin ayrıca 30 yaşını aşmamış, İstanbul’a ikamet eden, iyi derecede ingilizce bilen, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış kişiler olması gerekmektedir. İş ilanının gerektirdiği niteliklerden birkaçı da şu şekildedir; hızlı ve zaman planmasında etkin, operasyonel işlere yatkın, bilgisayar başında çalışabilecek ve yoğun tempoya ayak uydurabilecek çalışanlar.

Garanti Dış Ticaret ve Krediler Asistanı personel alımı için,  banka tarafından belirtilen iş tanımı; operasyon merkezi içi şubeler arası işlemlerin uygun ve belirtilen sürelerde hatasız olarak uygulanması.

Bankacılık kariyerine Garanti Bankası bünyesinde devam etmek isteyenler, Dış Ticaret ve Krediler Asistanı iş ilanına başvurularını gerçekleştirerek, değerlendirmeye katılabilirler. Bankanın açık 25 pozisyonu bulunmaktadır. Tecrübesiz adayların da başvurabileceği iş ilanı, yeni başlayan adayları da kapsamaktadır.

İş başvurusu için ilanda belirtilen tarih aralıkları 5 Ağustos ve 3 Ekim 2016’yı kapsamaktadır. İlan 3 Ekim 2016’da kapatılacaktır.

Garanti Dış Ticaret ve Krediler Asistanı Personel Alımı, iş ilanı başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-dis-ticaret-ve-krediler-asistani-1503011

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın