Ana SayfaBanka İş İlanlarıDenizbank 2016 İstanbul Banka Personel Alımı

Denizbank 2016 İstanbul Banka Personel Alımı
D

-

En Az İki Yıl Tecrübe Şartı

Denizbank 2016 personel alımları arasında uluslararası raporlama uzmanı arayan banka bu iş bazı şartlara sahip olan adaylar arıyor. Bunlardan birisi üniversitelerin iktisadi ve idari bilimler fakültesinden ya da matematik istatistik bankacılık ya da finans bölümlerinden mezun olma şartı. Ayrıca adaylardan en az iki yıl tercihen denetim firmalarında ya da bankaların finansal raporlama bölümlerinde deneyimli olmaları isteniyor.

Bir başka şart ise adayların banka bilançosu konusunda bilgi sahibi olmaları şartıdır. Banka sınavlarına girmeden banka personeli olabileceğiniz bu işte banka adaylardan iyi derecede İngilizce bilmelerini de istiyor. Banka iş ilanları arasında bu ilanda Denizbank MS Office uygulamalarına hâkim olan adayları bekliyor.

Ayrıca adaylardan beklenen bazı kişisel özelliklerde var. Bunlardan birisi adayların analitik düşünme becerisine ve problem çözebilme yetkinliğine sahip olmasıdır. Diğer bir şart ise adayların takım çalışmasına yatkın olmasıdır. Banka iş ilanları arasında bulunan bu ilanda erkek adaylar için askerliğini yapmış olma şartı aranıyor.

Banka sınavlarına girmeden işe girmek isteyen adaylar bu ilanı inceleyebilirler. Bankanın işe alacağı bu personel genel olarak Denizbank ve iştiraklerinin BDDK ve IFRS mevzuatları gereği pekiştirme çalışmalarını yapacak. Ayrıca yönetime yapılacak olan raporlamaları organize edecek. Uluslararası Finansal Raporlama Standartları, BDDK ve sermaye piyasası kurulu raporlama mevzuatlarının takibini yapacak ve Denizbank finansal hizmetler grubu dâhilinde bu paylaşımını yapacak.

En az iki yıl tecrübesi olan adayların arandığı bu ilanda üniversite mezunu, yüksek lisans öğrencisi ya da mezunu ya da doktora mezunu adaylar aranıyor. Bankacılık sektörü finans bölümünde görev alacak bu personeller sürekli ve tam zamanlı olarak çalışacak. Uzman seviyesinden işe başlayacak olan personel İstanbul ili Avrupa Yakasında görev alacak. Bu ilan hakkında daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için aşağıda bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-uluslararasi-raporlama-uzmani-1612062

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,251BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,412TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol