Ana SayfaBanka İş İlanlarıTEB İstanbul’da Personel Alımı Yapacak

TEB İstanbul’da Personel Alımı Yapacak
T

-

Çok İyi İngilizce Bilme Şartı Var

TEB 2016 personel alımlarında bu ilanda banka adaylara bazı şartları sağlamalarını istiyor. Bunlardan biriside adayların çok iyi derecede İngilizce bilmesidir. Diğer bir şart ise üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren tercihen Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik Elektronik Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinden birisiden mezun olma şartıdır. Adayların Network Güvenliği, Oracle Veri Tabanı, Microsoft ve Unix ortamlarının yönetimi ve güvenliği konusunda bilgi sahibi olması gerekiyor.

Bankanın Bilgi Teknolojileri ve Destek Hizmetleri Kontrol Departmanı’nda görev alacak bu personeller çok sayıda görev üstelenecek. Banka iş ilanları arasında TEB bu ilanında adayların bilgi teknolojileri mevzuatı ve uluslararası standartlar BDDK İlkeler Tebliği, COBIT, ISO PCI DSS, VISA Pin Security, ITIL benzeri konusunda bilgi sahibi olmalarını da bekliyor.

Banka sınavlarına girmeden iş sahibi olabileceğiniz bu ilanda TEB tercihen bilgi teknolojileri alanında denetim ve danışmanlık konusunda tecrübesi olan ya da sızma testi konusunda deneyimi olan adayları arıyor. Banka iş ilanlarından birisi olan bu ilanda farklı detay seviyelerinde raporlama ve dokümantasyon yapabilen adaylar bekleniyor. Erkek adaylar için banka askerliğini tamamlamış olma şartı ya da en az 2 yıl tecilli olma şartı arıyor. Ayrıca adayların seyahat engelinin de bulunmaması gerekiyor.

2 ila 5 yıl arasında tecrübeli adayların arandığı bu iş ilanı ile banka sınavlarına girmeden TEB Personeli olabilirsiniz. Banka eğitim seviyesi olarak üniversite mezunu, yüksek lisans öğrencisi ya da mezunu, doktora öğrencisi ya da mezunu adaylar bekliyor. Bankacılık finans bölümünde çalışacak olan bu personel uzman seviyesinden işe başlayacak. Bilgi Teknolojileri Kontrol Yöneticisi ya da Yönetici Yardımcısı olarak işe alınabilecek olan bu adaylar İstanbul Asya kısmında görev alacak. Sürekli ve tam zamanlı olarak çalışacak bu personel bankada çok sayıda görev üstelenecektir. Bu ilan hakkında daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için aşağıda bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-bilgi-teknolojileri-kontrol-yonetici-yonetici-yrd-1539953

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,355TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol