TEB İstanbul’da Personel Alımı Yapacak

Google Haberlere Abone Ol:

Çok İyi İngilizce Bilme Şartı Var

TEB 2016 personel alımlarında bu ilanda banka adaylara bazı şartları sağlamalarını istiyor. Bunlardan biriside adayların çok iyi derecede İngilizce bilmesidir. Diğer bir şart ise üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren tercihen Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik Elektronik Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinden birisiden mezun olma şartıdır. Adayların Network Güvenliği, Oracle Veri Tabanı, Microsoft ve Unix ortamlarının yönetimi ve güvenliği konusunda bilgi sahibi olması gerekiyor.

Bankanın Bilgi Teknolojileri ve Destek Hizmetleri Kontrol Departmanı’nda görev alacak bu personeller çok sayıda görev üstelenecek. Banka iş ilanları arasında TEB bu ilanında adayların bilgi teknolojileri mevzuatı ve uluslararası standartlar BDDK İlkeler Tebliği, COBIT, ISO PCI DSS, VISA Pin Security, ITIL benzeri konusunda bilgi sahibi olmalarını da bekliyor.

Banka sınavlarına girmeden iş sahibi olabileceğiniz bu ilanda TEB tercihen bilgi teknolojileri alanında denetim ve danışmanlık konusunda tecrübesi olan ya da sızma testi konusunda deneyimi olan adayları arıyor. Banka iş ilanlarından birisi olan bu ilanda farklı detay seviyelerinde raporlama ve dokümantasyon yapabilen adaylar bekleniyor. Erkek adaylar için banka askerliğini tamamlamış olma şartı ya da en az 2 yıl tecilli olma şartı arıyor. Ayrıca adayların seyahat engelinin de bulunmaması gerekiyor.

2 ila 5 yıl arasında tecrübeli adayların arandığı bu iş ilanı ile banka sınavlarına girmeden TEB Personeli olabilirsiniz. Banka eğitim seviyesi olarak üniversite mezunu, yüksek lisans öğrencisi ya da mezunu, doktora öğrencisi ya da mezunu adaylar bekliyor. Bankacılık finans bölümünde çalışacak olan bu personel uzman seviyesinden işe başlayacak. Bilgi Teknolojileri Kontrol Yöneticisi ya da Yönetici Yardımcısı olarak işe alınabilecek olan bu adaylar İstanbul Asya kısmında görev alacak. Sürekli ve tam zamanlı olarak çalışacak bu personel bankada çok sayıda görev üstelenecektir. Bu ilan hakkında daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için aşağıda bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-bilgi-teknolojileri-kontrol-yonetici-yonetici-yrd-1539953

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.