Ana SayfaKredilerING Bank’tan Dersini Çalışmış Kredi

ING Bank’tan Dersini Çalışmış Kredi
I

-

50 Bin TL’ye Kadar Kredi

ING Bank eğitim kredisinde banka 36 aya kadar vade sunuyor. Ayrıca 50 bin TL’ye kadar kredi veren ING Bank bu kredi için bazı koşullar sunuyor. Bunlardan birisi kredi üst limitinin 50 bin TL olmasıdır. Diğer bir koşul ise bu eğitim kredisinde banka 3 ila 36 ay arasında vade seçenekleri sunuyor.

ING Bank bu eğitim kredisi kampanyasında faiz oranını yüzde 1,64 olarak belirlemiş durumda. Kredi tahsis ücreti olarak da banka kredi bedelinin yüzde 0,5’i oranında bir bedel tahsil ediyor. Örneğin 10 bin TL eğitim kredisi alırsanız banka sizden 50 TL kredi tahsis ücreti tahsil edecektir.

Bu krediye başvurabilmek için öğrenci velisi olmanız ya da öğrenci eğitimi üstlenen herhangi bir birey olmanız gerekiyor ya da düzenli ve belgelenebilir bir gelir sahibi olan öğrencilerde bu krediden kendileri adına yararlanabilir. Bu krediye başvuru için banka bazı belgeler talep ediyor.

Bunlardan birisi T.C. uyruklu kişiler için nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesi ya da pasaporttur. Yabancı uyruklu kişiler için ise banka pasaport ve oturma izni belgesini talep etmektedir. Başvuru sahibine ait son 3 aya ait ikametgâh belgesi ya da doğalgaz elektrik sabit telefon ya da cep telefonu faturası gibi adres teyit etmek amaçlı bir belge gereklidir. Ayrıca gelirinize göre bunu teyit edebilecek bir belge gereklidir. Banka gerekli görmesi halinde ek belge talep edebilir. ING Bank eğitim kredisi hakkında daha detaylı bilgi almak için size en yakın ING Bank şubesine başvurabilirsiniz. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,350TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol