Ana SayfaGündemKart Puanı Olanlar Dikkat!

Kart Puanı Olanlar Dikkat!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye’de milyonlarca kredi kartı kullanıcısı, onlarca farklı banka üzerinde kullandıkları kartlarda yaptıkları harcamalar sonucunda kredi kartı puanı kazanıyor.

Pek çok alışveriş ve onlarca sektör için geçerli olan ve kullanılabilen kart puanları, yıl boyunca birikmesine rağmen bazı bankalar, kart puanlarını yıl sonu itibariyle silmeye başlıyor. Bu nedenle de milyonlarca kredi kartı kullanıcısı sahip oldukları kartlar üzerinde yaptıkları harcamalar sonucunda elde ettikleri kart puanlarını kısa bir süre içinde harcamak adına araştırma yapıyor. Fakat kart puanlarının silinmesi her banka için geçerli olmuyor. Bazı bankalar, kart puanlarını devrederek müşterilerine önemli bir fırsat daha vermeye devam ediyor.

Bankalardan Açıklamalar Geliyor

Türkiye’de faaliyet gösteren dev bankalar, konuyla ilgili olarak açıklamaları peş peşe yaparken vatandaşlar da hangi bankanın puanları sileceğini, hangi bankanın devir yapacağını öğrenmiş oluyor. Bugüne kadar Vakıfbank, para puanlar ile ilgili yaptığı açıklamada müşterilerin banka üzerinden kazandığı para puanlarının zamansız bir şekilde geçerli olduğu bildirildi. Böylelikle, her puan bir sonraki yıl için de kullanılabilir. Aynı zamanda Ziraat Bankası, Halkbank ve ING Bank da benzer açıklamalar yaptılar.

TEB’de Bitiş Vakti Bildiriliyor

Türkiye Ekonomi Bankası ise, kredi kartlarında biriken puanların bir sonraki yılda kullanımının önünün açıldığını belirtti. Banka, aynı zamanda kampanyalar dahilinde kazanılan hakların ne zaman sona ereceğine dair müşterilerine bilgilendirme yaptıklarını da vurguladı.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...