Garanti Bankası Standart Konut Kredisi

0

Garanti Bankası, Türkiye’nin en büyük özel bankalarından biri olarak bireylerin her türlü ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Sunduğu kredi paketleri ve ürünleri de bu ihtiyaçları destekler niteliktedir.

Garanti Bankası kredi ürünlerinin bir parçası olan Standart Konut Kredisi de bunlardan bir tanesidir. Standart konut kredisi, banka standartlarınca belirlenmiş uzun vadede güncelleme içeren ödeme şartları içermektedir.

Garanti Bankası konut kredileriyle ev sahibi olmak isteyenler hayallerine bir adım daha yaklaşabilmektedirler. Genel itibariyle 240 aya varan vade seçenekleri sunan banka, Garanti Mortgage sayfasında genel ürün bilgilerini de paylaşabilmektedir.

Standart konut kredisi için faiz oranları vade sürelerinden etkilenmemektedir. Faiz oranları konut kredileri kanunu kapsamında KKDF ve BSMV’den muaf tutulmaktadır. Azami tutarın 3.000 TL belirtildiği kredi tahsis ücreti, kredi tutarının %0,5’i kadar tahsil edilmektedir.

Konut kredisi kapsamında ekspertiz ücreti de alan banka azami tutarda 750 TL almaktadır. Taşınmaz rehin ücretleri de alınan ücretler arasındadır. 160 TL’lik azami bir miktar tahsil edilmektedir. Kredi için bankanın belirttiği yıllık maliyat oranı %17,06’dır.

Diğer konut kredileri hakkında da detaylı bilgiyi Garanti Bankası ve Garanti Mortgage web sitelerinden takip edebilirsiniz. Ayrıca konut kredileri için kampanyaların takibini de sağlayabilirsiniz.

Bankanın sunduğu Standart konut kredisi fırsatından yararlanmak için Garanti Mortgage ve Garanti Bankası web sitelerinden hızlı bir başvuru, SMS başvurusu veya şubelerden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Konut kredilerinden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın