Denizbank 6 Farklı İl için Ticari Bankacılık Yöneticisi Alımı Yapıyor!

0
Denizbank 3 Farklı İl için Ticari Bankacılık Yöneticisi Alımı Yapıyor!
Denizbank 3 Farklı İl için Ticari Bankacılık Yöneticisi Alımı Yapıyor!

Denizbank tarafından yapılan banka iş ilanları arasında 5 farklı ilde çalıştırılmak üzere Ticari Bankacılık Yöneticisi arandığı dikkat çekti.

Denizbank Yeni Personeller Aradığını Duyurdu

Denizbank’ın yaptığı banka personel alımları bilgilendirmesinde 5 farklı il için Ticari Bankacılık Yöneticisi olarak görev yapacak kişilere ihtiyaç olduğu, başvuru sahiplerinin ne gibi özelliklere sahip olmasının istendiği, başvuru şartlarının neler olduğu, en son hangi tarihe kadar başvuru yapılabildiği, yeni personellerin işe başladıktan sonra hangi görevlerde bulunacakları gibi ayrıntılar paylaşıldı. Banka iş başvurusu yaparak Denizbank bünyesinde çalışma talebini ileten kişilerin;

Ticari Bankacılık Yöneticisi
Ticari Bankacılık Yöneticisi
  • Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun olması,
  • Kurumsal ve Ticari bankacılık bölümlerinde en az 4 yıl yönetici tecrübesi olması,
  • Kredi teklifi ve raporu hazırlayabiliyor olması,
  • Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, İngilizce Kredi Raporu hazırlayabiliyor olması,
  • MS Ofis programlarını aktif kullanabiliyor olması,
  • Ekip çalışmasına uyumlu olması,
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.

Denizbank Ticari Bankacılık Yöneticisi İş Başvuruları

Ticari Bankacılık Yöneticisi
Denizbank İş Başvuruları!

Denizbank iş ilanları ile ilgilenen adayların İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, Konya ve Samsun’da ikamet ediyor olması da banka tarafından istenirken, bankacılık alanında kariyer planları olan kişilerin başvuruları kabul ediliyor. Denizbank iş başvuruları ilgili departmanca 9 Kasım 2021 tarihine kadar kabul edilmeye devam ediyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-ticari-bankacilik-portfoy-yoneticisi-2653112
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın