Ana SayfaBanka İş İlanlarıAlbaraka Türk Genç Albaraka Akademisi İçin Başvuru Alıyor

Albaraka Türk Genç Albaraka Akademisi İçin Başvuru Alıyor
A

-

Öğrenci Adaylar Bekleniyor

Albaraka Türk 2016 personel alımlarında banka adaylardan bazı şartlar uygun olmalarını bekliyor. Uluslararası bir finans kuruluşunun Türkiye iştiraki olan bankanın şubelerinde çalışması üzere alınacak bu personeller için sunulan şartlardan birisi adayların faizsiz bankacılık alanında çalışmak için istekli olmasıdır. Sizde banka sınavlarına girerek Albaraka Türk personeli olabilirsiniz.

Banka iş ilanları arasında bulunan bu ilanda Albaraka Türk Bankasının istediği şartlardan biriside adayların analitik düşünme yeteneğine sahip olmasıdır. Bu personel alımı ilanına üniversitelerin örgün eğitim vermekte olan İktisadi ve İdari Bilimler Siyasal Bilimler İktisat ve İşletme fakültelerinin 4 yıllık bölümlerinde okuyan. Ayrıca hukuk fakültesi, mühendislik fakülteleri, yönetim bilişim sistemleri bilgisayar psikoloji benzeri bölümlerde 3. Ya da 4. Sınıfta öğrenci olan ya da doktora ya da yüksek lisans öğrenimi gören öğrenciler başvuru yapabilir.

Adayların okul döneminde en az 2 tam gün çalışabilecek olması gerekmektedir. Ayrıca banka iş ilanlarından olan bu ilanda Albaraka Türk bankası adayların önceki dönem derslerini başarı ile tamamlamış olmasını bekliyor. Adaylardan çok iyi İngilizce bilmeleri de isteniyor. Ekip çalışmasına yatkın olan ve yazılı ve sözlü iletişim yeteneği güçlü olan kişiler başvuru yapabilir.

Başvuru sonucunda adaylar arasında bir değerlendirme yapılacak. Başvurusu uygun bulunan adaylar bankanın yazılı sınavına davet edilecek. Yazılı sınavda da başarılı olan adaylar banka mülakatlarına davet edilecek. Burada da başarılı olan adaylar Genç Albaraka Türk Akademisine katılabilecek. Banka sınavla ile Albaraka Türk bankasında iş sahibi olabilirsiniz. Albaraka Türk Bankasının bu iş ilanı hakkında daha detaylı bilgi edinmek ya da başvuru yapmak için aşağıda bulunan linki kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s-genc-albaraka-akademisi-895305

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,350TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol