Ana SayfaKredilerTEB Standart İhtiyaç Kredisi

TEB Standart İhtiyaç Kredisi
T

-

Bankacılık sektörünün saygın kuruluşlarından olan TEB, birçok ürün ve avantajı tüketicilere sunmaktadır. Özel bankacılık, ticari bankacılık, bireysel ve kobi bankacılığı gibi alanlarda hizmetlerini sürdüren banka ürünlerin çeşitliliğiyle de dikkat çekmektedir.

Size özel çözümler ve fırsatlarla çıkan TEB’in standart ürünlerinden birisi olan Standart ihtiyaç kredisi, sabit bir seyir izleyen üründür. 24 saat içerisinde kredinizi kullanabileceğiniz bu fırsat, 36 aya varan vade süreleri içermektedir.

Dışarıdaki piyasa değişikliklerinden etkilenmeyen ihtiyaç kredisi, sabit bir faiz oranına sahiptir. %1,65’lik faiz oranlarıyla karşımıza çıkan ihtiyaç kredisi, kredi üst limiti belirtilmemiştir. Kredi kapsamında, kredi tutarının %0,5’i kadar kredi tahsis ücreti alınmaktadır.

İpotekli ihtiyaç kredisi kullanılması halinde ekspertiz ücreti ve ipotek tesis ücreti alınabilir. İhtiyaç kredisi kapsamında sigorta masrafları da banka tarafından talep edilebilmektedir. Örnek bir tutar üzerinden ödeme planı oluşturulabilir.

10.000 TL’lik örnek kredi tutarı için 36 ay vade süresi %1,65 faiz oranıyla aylık taksitler 391,07 TL’lik eşit taksitlerdir. Masraflar düşüldüğünde elinize geçecek tutar 14078 TL’dir. Yıllık faiz oranı %19,80, BSMV oranı %5 ve KKDF oranı da %15’tir. Yıllık maliyet oranı %27,0149’dur.

İhtiyaç kredisi için 10.000 TL’lik örnek tutarda geri ödenecekt toplam tutar, 14078,50 TL’dir. Detaylı hesaplama bilgilerini hesaplama araçlarını kullanarak siz de edinebilirsiniz. Ayrıca kendiniz de, bütçenize uygun hesaplamalar gerçekleştirebilirsiniz.

Krediye başvurmak ve kredi hakkında detaylı bilgi almak için TEB iletişim kanalları ve şubeleri kullanabilirsiniz.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,356TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol