TEB Standart İhtiyaç Kredisi

Google Haberlere Abone Ol:

Bankacılık sektörünün saygın kuruluşlarından olan TEB, birçok ürün ve avantajı tüketicilere sunmaktadır. Özel bankacılık, ticari bankacılık, bireysel ve kobi bankacılığı gibi alanlarda hizmetlerini sürdüren banka ürünlerin çeşitliliğiyle de dikkat çekmektedir.

Size özel çözümler ve fırsatlarla çıkan TEB’in standart ürünlerinden birisi olan Standart ihtiyaç kredisi, sabit bir seyir izleyen üründür. 24 saat içerisinde kredinizi kullanabileceğiniz bu fırsat, 36 aya varan vade süreleri içermektedir.

Dışarıdaki piyasa değişikliklerinden etkilenmeyen ihtiyaç kredisi, sabit bir faiz oranına sahiptir. %1,65’lik faiz oranlarıyla karşımıza çıkan ihtiyaç kredisi, kredi üst limiti belirtilmemiştir. Kredi kapsamında, kredi tutarının %0,5’i kadar kredi tahsis ücreti alınmaktadır.

İpotekli ihtiyaç kredisi kullanılması halinde ekspertiz ücreti ve ipotek tesis ücreti alınabilir. İhtiyaç kredisi kapsamında sigorta masrafları da banka tarafından talep edilebilmektedir. Örnek bir tutar üzerinden ödeme planı oluşturulabilir.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

10.000 TL’lik örnek kredi tutarı için 36 ay vade süresi %1,65 faiz oranıyla aylık taksitler 391,07 TL’lik eşit taksitlerdir. Masraflar düşüldüğünde elinize geçecek tutar 14078 TL’dir. Yıllık faiz oranı %19,80, BSMV oranı %5 ve KKDF oranı da %15’tir. Yıllık maliyet oranı %27,0149’dur.

İhtiyaç kredisi için 10.000 TL’lik örnek tutarda geri ödenecekt toplam tutar, 14078,50 TL’dir. Detaylı hesaplama bilgilerini hesaplama araçlarını kullanarak siz de edinebilirsiniz. Ayrıca kendiniz de, bütçenize uygun hesaplamalar gerçekleştirebilirsiniz.

Krediye başvurmak ve kredi hakkında detaylı bilgi almak için TEB iletişim kanalları ve şubeleri kullanabilirsiniz.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.