Finansbank Borç Transferi Kredisi

Google Haberlere Abone Ol:

Bireylere yönelik yenilikçi çözümler ve farklı stratejiler izleyen banka, ürünlerini en iyi şekilde müşterilerine sunmaya çalışmaktadır. Finansbank, her türlü finansal sıkıntınızda size destek olacak bankalardan bir tanesidir.

Finansbank Borç Transferi Kredisi ile diğer kredilerinizi ve borçlarınızı ayrı ayrı takip etmek yerine tek bir çatı altında birleştirebilirsiniz. Tek bir çatı altında birleştirebileceğiniz kredi fırsatı sayesinde, hem borçların takibi hem de uygun faiz oranlarıyla işleriniz kolaylaşacak.

36 aya varan vade seçenekleri içeren ihtiyaç kredisi, esnek ödeme imkanları da sunmaktadır. %1,23’ten başlayan faiz oranları içeren kredi, gerekli koşulların sağlanması halinde Borç Transferi Kredisi hizmeti vermektedir.

Borç Transferi Kredisi için gerekli koşullar; ihtiyaç kredisi-taşıt kredisi ve kredi kartı ürünleri kapsanmaktadır, belirtilen tutarlarda ve limitlerde transfer gerçekleştirilebilir, toplam kredi kartı borcundan yüksek tutarlar tahsil edilemez, diğer banka EFTleri ücretsizdir, EFTler bir sonraki gün ulaşmaktadır, yapılan ödemelerle ilgili karşı bankanın bilgilendirilmesi gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Ayrıntılı bilgiye Finansbank şubelerinden de ulaşabilirsiniz. Faiz oranları müşteri skoruna bağlı olduğu için %1,63’e kadar yükselebilmektedir. 10.000 TL’lik kredi tutarı için 36 aylık vade süresinde aylık taksitler %1,23 faiz oranı için 360 TL,  %1,63 faiz oı içirannse 390 TL’dir.

Kredi tahsis ücretleri kredi tutarının %0,5’i olup 52,50 TL’dir. BSMV dahil tutardır. Sigorta prim ücretleri de tahsil edilmektedir. Hayat sigortası yapılması banka tarafından talep edilmektedir.

Finansbank Borç Transferi, ihtiyaç kredisi için başvurularını banka başvuru kanallarından veya şubelerden gerçekleştirebilirsiniz.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.