Finansbank Borç Transferi Kredisi

0

Bireylere yönelik yenilikçi çözümler ve farklı stratejiler izleyen banka, ürünlerini en iyi şekilde müşterilerine sunmaya çalışmaktadır. Finansbank, her türlü finansal sıkıntınızda size destek olacak bankalardan bir tanesidir.

Finansbank Borç Transferi Kredisi ile diğer kredilerinizi ve borçlarınızı ayrı ayrı takip etmek yerine tek bir çatı altında birleştirebilirsiniz. Tek bir çatı altında birleştirebileceğiniz kredi fırsatı sayesinde, hem borçların takibi hem de uygun faiz oranlarıyla işleriniz kolaylaşacak.

36 aya varan vade seçenekleri içeren ihtiyaç kredisi, esnek ödeme imkanları da sunmaktadır. %1,23’ten başlayan faiz oranları içeren kredi, gerekli koşulların sağlanması halinde Borç Transferi Kredisi hizmeti vermektedir.

Borç Transferi Kredisi için gerekli koşullar; ihtiyaç kredisi-taşıt kredisi ve kredi kartı ürünleri kapsanmaktadır, belirtilen tutarlarda ve limitlerde transfer gerçekleştirilebilir, toplam kredi kartı borcundan yüksek tutarlar tahsil edilemez, diğer banka EFTleri ücretsizdir, EFTler bir sonraki gün ulaşmaktadır, yapılan ödemelerle ilgili karşı bankanın bilgilendirilmesi gerekmektedir.

Ayrıntılı bilgiye Finansbank şubelerinden de ulaşabilirsiniz. Faiz oranları müşteri skoruna bağlı olduğu için %1,63’e kadar yükselebilmektedir. 10.000 TL’lik kredi tutarı için 36 aylık vade süresinde aylık taksitler %1,23 faiz oranı için 360 TL,  %1,63 faiz oı içirannse 390 TL’dir.

Kredi tahsis ücretleri kredi tutarının %0,5’i olup 52,50 TL’dir. BSMV dahil tutardır. Sigorta prim ücretleri de tahsil edilmektedir. Hayat sigortası yapılması banka tarafından talep edilmektedir.

Finansbank Borç Transferi, ihtiyaç kredisi için başvurularını banka başvuru kanallarından veya şubelerden gerçekleştirebilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın