Denizbank Operasyon Destek Görevlisi Personel Alımları

0

1938 yılında Denizcilik sektörüne finansal destek sağlamak amacıyla kurulan banka, günümüze kadar birçok bankacılık faaliyetinde bulunarak büyüme yolunda ilerlemiştir. 2012 yılı itibariyle Sberbank Grubu bünyesine katılarak yeni bir yapılanma sürecine gitmiştir.

Her bir çalışana eşit haklarla sunulan takım çalışmaları, ek fırsatlar ve avantajlı ücret olanaklarıyla Denizbank, çalışanların bilgi ve becerilerini geliştirebilecekleri bir kariyerin kapılarını açmaktadır. Başarı ilkesi doğrultusunda mükemmeliğe ulaşmayı hedefler.

Bu hedefler doğrultusunda ilerleyen Denizbank Operasyon Destek Görevlisi engelli personel alımları gerçekleştirmektedir. Konusu geçen personel alımları için en az lise mezunu adayların katılımı istenmektedir. Personel alımı kapsamında başvurusunu gerçekleştirecek adaylar, Microsoft Office programlarına hakim olmalıdır.

Bir kurumu ayakta tutan takım çalışmasının önemli olduğu düşünülürse, takım çalışmasına da yatkın adayların başvurmaları istenmektedir. Aranan koşullar arasında ayrıca İŞKUR’da engelli kaydı bulunan adaylar kapsanmaktadır.

İş ilanı gereğince, yapılması istenen işin tanımı şu şekildedir; Banka bünyesinde görevlendirilmek üzere engelli adayların başvuruları beklenmektedir. Başvuracak adaylar ön yazılarında engel durumları ve derecelerini detaylı olarak belirtmeleri gerekmektedir.

Ayrıca banka, twitter üzerinden de iletişime geçilerek bilgi alışverişi sağlanabileceğini belirtmektedir. Bankacılık alanında kariyer yapmak isteyen adayların 08 Ağustos 2016 ve 19 Eylül 2016 tarihleri arasında başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Engelli çalışanlarına yönelik olan iş ilanı; Adana, Gaziantep, Sakarya, Tekirdağ ve İstanbul illerini kapsamaktadır. İş başvurusu kapsamında 20 açık pozisyon bulunmaktadır.

Denizbank Operasyon Destek Görevlisi Engelli Personel Alımları, iş ilanı başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-operasyon-destek-gorevlisi-1616543

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın