ING Bank Mobil Satış Temsilcisi Personel Alımları

0

Güvenilirlik politikası ve özü sözü bir sloganıyla yola çıkan ING Bank, gerek müşterilerinin gerek çalışanlarının haklarının gözetilmesinde özen göstermektedir.

Gösterilen bu büyük özenli çalışmalar; genç yetenek programlarını ve kariyer planlamalarını da kapsamaktadır. En uygun kişileri fırsat eşitliği prensibiyle seçerek verimli bir çalışma ortamı oluşturulmaktadır.

Yeterlilik ölçüm testleri ve bireysel mülakatlar neticesinde başarı gösteren adaylar için banka bünyesinde yer açılmaktadır. Bu süreçler ve ING Bank Mobil Satış Temsilcisi Personel Alımları kapsamında değerlendirilmek üzere, yeni mezunlar alınacaktır.

ING Bank Mobil Satış Temsilcisi iş ilanı, sahada müşteri ziyareti gerçekleştirecek ve ürünlerin satış aşamasında destek verecek adayları beklemektedir. İş ilanı doğrultusunda lise, önlisans ve lisans mezunları başvuru süreide değerlendirilecektir.

30 yaşını aşmamış, çalışma süresi içerisinde dinamik ve enerjik bir ruh halinde olan, sosyal bir kişiliğe sahip, takım çalışmalarına yatkın, bankacılık kariyerine Saha Satış deneyimiyle başlamak isteyen adaylar için sunulan bir iş fırsatıdır.

İlginizi Çekebilir:  QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Eylül

Ayrıca şube bankacılığı pozisyonları da iş ilanı aranan nitelikler kapsamındadır. Adayların askerliklerini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş olmaları gerekmektedir. ING Bank iş başvuruları aynı zamanda İşkur’un finanse ettiği eğitim programlarını da kapsamaktadır.

Satış departmanında görev olacak olan adaylar, İstanbul bölgesinde ikamet etmelidirler. İş ilanı sayfasında ayrıca mobil satış temsilcilerin bir gününü anlatan videoyu izleyerek daha net fikirler edinebilirsiniz. ING Bank bünyesinde çalışmak isteyenler iş başvurusu için ilan sayfasından başvurularını gerçekleştirebilirler.

ING Bank Mobil Satış Temsilcisi, iş ilanı başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/ing-bank-a-s/mobil-satis-temsilcisi-istanbul-is-ilani/657924

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın