TEB 2016 Personel Alımları

Google Haberlere Abone Ol:

Eskişehir’de Çalışacak

TEB 2016 personel alımları arasında bulunan bu ilanla alınacak personel Eskişehir şehrinde çalışacak. TEB bu ilanda adaylardan bazı kişisel özelliklere sahip olmasını bekliyor. TEB Eskişehir çağrı merkezinde müşteri temsilcisi olarak görev alacak bu ilanla arana personel telefon bankacılığı biriminde çalışacak.

Adaylardan arana bir nitelik adayın Eskişehir ilinde ikamet etmesidir. Çünkü adaylar Eskişehir ilinde bulunan Çağrı Merkezinde görev alacak. Ayrıca adayların üniversite mezunu ya da öğrencisi olması gerekiyor. Banka iş ilanları arasında bulunan bu ilanda TEB adayların iyi derecede MS Office programlarını kullanabilmelerini istiyor. Çünkü personel bu programlar ile çok sayıda iş yapacak. Banka sınavlarına girmeden iş sahibi olabileceğiniz bu ilanda TEB adaylardan vardiyalı çalışma sistemine uyumlu olarak çalışabilmelerini bekliyor.

Adaylardan bazı kişisel özelliklere de sahip olmaları bekleniyor. Banka iş ilanlarından birisi olan Türk Ekonomi Bankasının bu ilanında banka adaylarının diksiyonlarının düzgün olmasını istiyor. Ayrıca adayların müşteri odaklı çalışmalarını ve ikna kabiliyetlerinin de yüksek olması gerekiyor. Banka sınavlarına girmeden TEB personeli olabileceğiniz bu ilanda adayların değişime uyumlu olması ve zaman planlamasını iyi bir şekilde yapabilmesi isteniyor. Ayrıca adayların iletişim becerisinin yüksek olması ve sabırlı olmaları gerekiyor. Erkek adayların ise askerliğini tamamlamış olması ya da en az iki yıl süreyle askerliğinin tecilli olması gerekiyor.

TEB bu ilanında tecrübeli ya da tecrübesiz adayları arıyor. Ayrıca banka adayların askerlik durumunun yapıldı muaf ya da tecilli olmasını istiyor. Lise mezunu, ön lisans öğrencisi, ön lisans mezunu, lisans öğrencisi, lisans mezunu, yüksek lisans öğrencisi, yüksek lisans mezunu, doktora öğrencisi ya da doktora mezunu bu iş ilanına başvuru yapabilirler.

Bankacılık sektöründe çalışacak bu adaylar müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi bölümünde görev alacak. Sürekli ve tam zamanlı olan çalışma şekli var. Bu iş ilanı ile alınacak olan personel uzman yardımcısı seviyesinden işe girecek ve Eskişehir ilindeki çağrı merkezinde görev alacak. Bu iş ilanı hakkında daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için aşağıda bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

http://www.kariyer.net/teb-turk-ekonomi-bankasi-is-ilanlari-c1126-p1370/

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.