Ana SayfaKOBİYeni Bir İşyeri Açmanın Maliyeti Nedir? Minimum Ne Kadar Harcamalısınız? İşte Detaylar!...

Yeni Bir İşyeri Açmanın Maliyeti Nedir? Minimum Ne Kadar Harcamalısınız? İşte Detaylar! -2
Y

-

Serimizin ilk yazısında, yeni bir işyeri açmak için, hemen hemen her departmanda ne kadar para harcamanız gerektiğini ve bunu en ucuza nasıl mal edebileceğinizi yazmıştık. Farklı sektörler ile, serimizin ikinci yazısında aradığınızı bulabilirsiniz. İşte detaylar!

Kuru Temizlemeci Kaça Açılır?

 Kuru temizleme pazarında müşteri potansiyeli ve kuru temizlemeye olan rağbet son yıllarda oldukça artış göstermektedir. Kuru temizleme açmak için ortalama yatırım maliyeti 50 bin Euro civarındadır.

Tatlıcı Açmanın Maliyeti Nedir?

 Oldukça rağbet gören bir diğer sektör de tatlıcılıktır. Tatlıcı açmak sizin için çok avantajlı olacaktır. Keza tüm ürünler size merkez üretim tesisinden günlük ve taze gelecektir. Tatlıcı bedelleri lokasyona göre değişkenlik gösteriyor.

Oto Bakım Merkezi Maliyeti Ne Kadardır?

Otomobiller için bakım ve temizlik her zaman şart. Oto bakım merkezleri her geçen gün daha da rağbet görmeye devam ediyor. Bu alanda çoğu firma franchise veriyor. Yatırım maliyeti yatırım boyutuna ve çeşitliliğe göre farklılık gösteriyor.

Terzi Dükkânı Açma Maliyeti Nedir?

Günümüz Türkiye’sinde terzilik geçmişten günümüze rağbet gören alanlardan biridir. Mağazalarda aradığını bulamayan müşteriler terzi dükkânlarına özel dikim yaptırmaktadır bundan dolayı terzi dükkânı açmak oldukça avantajlıdır. Kullanacağınız kalite ve kumaş maliyet acısından farklılık göstermektedir. Ortalama 10 ile 15 bin arasında değişmektedir

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol