İş Bankası Anında Bankacılık Kampanyaları

0

İş Bankası, geçmişten günümüze birçok bankacılık hizmetinin öncüsü olmuştur. Finansal kuruluşlar arasında köklü bir yere sahip olan banka, müşterileri için her geçen gün yeni fırsatlar sunmaktadır.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik fırsatlar sunan banka, kampanyalarıyla da göze çarpmaktadır. İş Bankası anında bankacılık kampanyaları, alışverişlerinizde ve harcamalarınızda size özel indirimler ve fırsatlar sağlamaktadır.

İş Bankası anında bankacılık kampanyalarının güncel olan ilk kampanyası AnadoluJet kampanyasıdır. İnternet şubesine özel olarak düzenlenen bu kampanya, 31 Ağustos 2016’ya kadar geçerlidir. Maximum Kart veya Maximiles ile alacağınız biletlerde, %30’a varan indirim fırsatları sunulmaktadır.

İnternet şubesine özel bir diğer kampanya ise, Lidyana alışveriş sitesine özel kampanyadır. 15 Ağustos tarihine kadar geçerli olacak kampanya, 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kredi kartınızdan harcama gerçekleştirmeniz halinde, 30 TL indirim fırsatı sunuyor.  TheFork içinde kampanyaları olan İş Bankası, 31 Ağustos 2016 tarihine kadar geçerli olacak bir kampanya sunuyor.

TheFork mobil uygulaması aracılığıyla rezervasyon yaptıran müşteriler, 30  Eylül 2016’ya kadar ikinci rezervasyonlarında 20 TL değerinde 1000 Yums kazanıyor. Bankanın sunduğu son fırsat ise İşCep UBER Fırsatıdır. 15 Ağustos 2016’da sonlanacak olan kampanya, UBER ile yapacağınız ilk yolculukta size 40 TL indirim sağlıyor. Yeni kullanıcıları ilgilendiren bu kampanya, Maximum Kart ve Maximiles ile yapılan yolculukları kapsıyor.

İnternet şubelerine giriş yaptıktan sonra kampanyayla ilgili detaylı bilgileri edinebilir ve gerekli koşulları sağlamanız halinde kampanyalara katılabilirsiniz. Detaylı bilgi için web sitesini de ziyaret edebilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın