Ana Sayfa Banka İş İlanları Denizbank İşkur İletişim Merkezi Asistanı Personel Alımları

Denizbank İşkur İletişim Merkezi Asistanı Personel Alımları

-

Bir devlet bankası olarak kurulan banka daha sonra Özelleştirme Dairesi tarafından satıl alındıktan sonra izleyen yıllarda el değiştirmiştir. 2012 yılında Sberbank bünyesine katılan banka, Rusya’nın en büyük bankasına ait bir finansal kuruluş haline gelmiştir.

Güçlü bir kurum prensibi, kültürü ve iyi hazırlanmış politikalarla bezenmiş bir banka olan Denizbank, çalışanları için de aynı prensipleri ve hedefleri gütmektedir. Çalışanlarını kariyerinde güzel bir yere getirerek, gelişimlerine destek olmaktadır.

Bu kapsamda Denizbank İşkur İletişim Merkezi Asistanı personel alımları gerçekleştirmektedir. İşkur işbirliğiyle tasarlanan bu iş ilanı, bankacılık kariyeriniz için bir başlangıç olarak nitelendirilebilir. 650’ye yakın kursiyeri bünyesinde barındıran ve 24.sü düzenlenecek olan program, 3 aylık bir süreyi kapsamaktadır. İŞKUR’la 2 yıllık bir süre zarfında devam eden bu iş birliği, eğitim programlarıyla kariyerinizi daha iyi bir yere taşımanıza yardımcı olmaktadır.

1 ayı Denizbank’ta 2 ayı iş başında geçecek olan eğitim programı, başarılı bir performans sergilemeniz halinde Denizbank’da kariyer imkanı sunuyor.

Eğitim içeriğinde; Denibank’ı tanıma, kişisel imaj yönetimleri, bankacılığa giriş, telefonda iletişim becerileri, diksiyon, telefonda satış becerileri, sınav, sertifika şeklindedir. Başarılı sonuç elde edinlere Denizbank bünyesinde iş teklifi gerçekleştirilecektir.

Yayınlanan iş ilanında, iş tanımı ve niteliklerinde 28 yaşını aşmamış genç bireyler, en az lise veya MYO mezunları, tam zamanlı çalışma, Microsoft Office programlarına hakim, diksiyonu güçlü ve iletişim odaklı, satış becerileri yüksek, yoğun iş temposuna uyum gösterebilecek, takım çalışmasına yatkın, erkek adaylar için askerlik problemi bulunmayan veya en az 2 yıllık tecil ettirmiş olmak. İlanın açık kalma süresi 8 Ağustos 2016 ve 6 Ekim 2016 tarihleri arasında belirtilmiştir. İş başvurusu için detaylı bilgilendirmeyi iş ilanı sayfasından edinebilirsiniz.

Denizbank İşkur İletişim Merkezi Asistanı Personel Alımları, iş ilanı başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-iskur-iletisim-merkezi-asistani-1626514

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,334BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
28TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler