Ana SayfaKredilerŞekerbank Emeklilere Özel Kredi Faiz Oranları

Şekerbank Emeklilere Özel Kredi Faiz Oranları

-

Şekerbank Emeklilere Özel Masrafsız Kredi ve Faiz Oranları

Emekli olmak yeni bir hayatın ve düzenin başlangıcı olarak düşünülür. Finansal olarak rahatlayacağını düşünen emekliler, esasında daha zorlu bir sürece girmektedirler.

Artık maaşları yarı yarıya düşen emekliler, büyük çaplı ihtiyaçları için daha çok nakde ihtiyaç duymaya başlamaktadırlar. Bu ihtiyacın farkına varan Şekerbank, emeklilere özel kredi fırsatlarıyla nakit sıkıntılarının önüne geçmektedir.

Şekerbank Emeklilere Özel Kredi faiz oranları uygulayarak, emeklilik döneminde de bireyleri yalnız bırakmamaktadır. Emekli maaşını Şekerbank’tan alan müşterileri ilgilendiren bu ihtiyaç kredisi, şubeler aracılığıyla verilmektedir.

Emeklilere özel kredi faiz oranları içeren ihtiyaç kredisi, %1,32’den başlayan faiz oranları içermektedir. Emeklilere  özel verilen bu ihtiyaç kredisi için 50.000 TL’lik maksimum kredi limiti belirtilmiştir. Kredi tahsis ücreti alınmayan kredi, minimum 3 aylık vade seçenekleri sunmaktadır.

Kredi için sunulan maksimum vade süresiyse 36 aydır. Örnek bir ödeme planı belirten banka, 10.000 TL’lik örnek kredi tutarı için 36 ay vade süresinde %1,32 faiz oranıyla aylık 366,60 TL’lik taksitler içermektedir. Alınacak ücretlerin olmaması, masrafsız bir krediyi emeklilere sunuyor.

Masrafsız kredinin aylık toplam maliyet oranı örnek tutar için %1,7296’dır. Yıllık maliyet oranıysa, %20,7596’dır. Bu kredidense yalnızca emekli maaşlarını Şekerbank’tan alan müşteriler faydalanabilmektedir.

Emeklilere Özel Diğer Fırsatlar Nelerdir?

Şekerbank, emekliler için ayrıca PTT kredisi ve özel fırsatlarla kampanyalarını da sürdürmektedir. PTT kredisi, emekli maaşlarını PTT’den alan müşteriler için geçerlidir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol