ING Türkiye’de O İşlem için Limit Kaldırıldı

0
ING Türkiye’de O İşlem için Limit Kaldırıldı
ING Türkiye’de O İşlem için Limit Kaldırıldı

ING Türkiye, cep telefonlarının temassız POS cihazı olarak kullanılması adına Cebimde Pos uygulamasını geçtiğimiz yıl işletme sahiplerine sunmuştu.

Cebimde POS uygulamasını sunarak işletme sahiplerini cep telefonlarını temassız POS cihazına dönüştüren banka, aldığı yeni karar ile temassız kartlar ile gerçekleştirilen işlemlerdeki limitleri de kaldırdı. Visa’nın PIN destekli teknolojisi ile beraber geliştirilen Cebimde Pos ürününü kullanan işletmeler, yeni karar kadar 250 liraya kadar olan işlemlerini bu yöntem ile yapabilme şansına sahipti. Fakat ING Türkiye’nin aldığı yeni karar ile beraber, artık 250 TL ve üzeri işlemler de temassız olarak yapılabilecek.

ING Türkiye Hızlı ve Güvenli

Hızlı ve Güvenli
Hızlı ve Güvenli

Cebimde Pos uygulaması ile cep telefonuna kart şifrelerini giren kişiler, işlemlerini hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilecek. ING Türkiye Tüzel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı İhsan Çakır, uygulama ile ilgili olarak düşüncelerini dile getirirken, ürün sayesinde KOBİ’lerin dijital dönüşümüne katkı sağlamayı hedeflediklerini belirtti. Visa Türkiye Genel Müdürü Merve Tezel de, KOBİ’lerin temassız ödeme sistemine adapte olmalarına katkı sağladıklarından dolayı son derece mutlu olduklarını ifade etti.

2019’dan Bu Yana

2019’dan Bu Yana
2019’dan Bu Yana

Cebimde POS ürünü, 2019 yılından bu yana ING tarafından işletme sahibi müşterilere sunuluyor. Yenilikçi hizmet modeli ile işletmelere artı değer sağlamaya devam eden banka, böylelikle temassız işlemlerde limiti ortadan kaldırarak önemli bir adım daha atmış oldu.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın