Ana SayfaBanka İş İlanlarıDenizbank İstanbul’da Personel Alımı Yapacak

Denizbank İstanbul’da Personel Alımı Yapacak
D

-

Deneyimli Personeller Aranıyor

Denizbank 2016 personel alımlarında bu ilanda banka deneyimli personeller arıyor. Denizbank bu iş ilanında adaylardan birçok niteliğe sahip olmalarını bekliyor. Bu niteliklere uyan adaylar isterlerse başvuru yapabilirler. Bu genel niteliklerden birisi adayların üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olmalarıdır. Tercihen mühendislik matematik işletme ekonomi gibi bölümlerden mezun olmaları bekleniyor.

Ayrıca adaylardan tercihen bankacılık sektöründe bu alanda en az 3 yıllık deneyimlerinin olması isteniyor. Banka iş ilanlarından birisi olan bu ilanda adaylardan ileri derecede Microsoft Excel programını, MS Word programını ve MS PowerPoint programını kullanmaları isteniyor. Yani adayların MS Office programlarına hâkim olması gerekiyor. Banka sınavlarına girmeden iş sahibi olabileceğiniz bu ilanda Denizbank adayların ileri derecede İngilizce bilmelerini istiyor.

Banka iş ilanları arasında bulunan bu ilanda Denizbank adaylardan bazı kişisel özelliklere de sahip olmalarını bekliyor. Bunlardan birisi adayların takım çalışmasına yatkın olmaları insan ilişkileri sözlü ve yazılı iletişim becerisinin güçlü olması isteniyor. Ayrıca adaylardan problem çözme ve süreç planlama yeteneğine ve tecrübesine sahip olmaları isteniyor. Proje yönetim becerilerine sahip olmaları ve iş takibi yüksek ve sonuç odaklı olmaları da adaylardan beklenen diğer özelliklerdendir.

Banka ve ön ödemeli kartlar yetkilisi olarak çalışacak olan bu personel yönetici adayı seviyesinden işe başlayacak. Banka sınavları ile uğraşmadan Denizbank’ta işe girmek için bu ilanı inceleyebilirsiniz. İstanbul Avrupa yakasında çalışacak olan bu personelin çalışma şekli ise sürekli ve tam zamanlı olacak. Bu ilan hakkında daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için aşağıda bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-banka-ve-on-odemeli-kartlar-yetkilisi-yonetmeni-1614284

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol