Yapı Kredi Motorsiklet Kredisi

0

Her zaman standartların dışına çıkabilmeyi başaran Yapı Kredi Bankası, her bir ürünüyle müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başarmıştır. Kredi ürünleri, yatırım ürünleri ve birçok bankacılık hizmeti sizlere sağlanmaktadır.

Taşıt kredileri hizmeti sağlayan banka, araç değil de motorsiklet almak isteyenler için yeni bir fırsat sağlıyor. Yapı Kredi Motorsiklet Kredisi ile motorsiklet almak isteyenlere taptaze bir kredi veriyor.

Trafikte daha hızlı hareket etmek ve ulaşım sıkıntısından en rahat kurtulma şekli olan motorsiklet kredisi, sıfır km veya ikinci el kredi fırsatları sağlamaktadır. Bir kerede 1.000 TL ve üzeri kredi kullanabilirsiniz. İkinci el ve sıfır km motorsikletler için 36 aya varan vade seçenekleri banka tarafından sizlere sunulmaktadır.

Motorsiklet kredisi, esnek geri ödeme imkanları da sunulan bir diğer seçenektir. İhtiyacınıza göre geri ödeme seçenekleri belirleyerek, dilediğiniz gibi kredi kullanabilirsiniz. Alacağınız kredi için KDV ve ÖTV dahil edilmek üzere, fiyatın %50’sine kadar kredi verilmektedir. İkinci el motorsikletler için 1 yaşa kadarlık bir koşul vardır.

Motorsiklet kredisi için Hesaplama Aralarını kullanabilir ve ödeme seçeneklerinizi belirleyebilirsiniz. Başvurularınız için şubelere uğrayarak yapabilirsiniz. Başvurularınız genel itibariyle 1 gün içerisinde sonuçlanmaktadır. Başvuru için gerekli belgeler; nüfus cüzdanı fotokopisi, gelir belgesi, fatura belgelendirmesi, faturalarınız (adres teyidi amaçlı) veya ikametgah belgesi.

Gerekli belgeleri temin ettikten sonra size en yakın Yapı Kredi şubelerini ziyaret ederek başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın