Fibabanka Satış Danışmanı Arıyor

0

Lise Mezunu Adaylar da Başvuru Yapabilir

Fibabanka 2016 personel alımları arasında bulunan bu ilanda banka adaylardan bazı şartları sağlamaları bekleniyor. Bu şartlardan birisi adayların lise mezunu ya da tercihen üniversite mezunu olmasıdır. Yani lise mezunu adaylarda başvuru yapabilir. Buda lise mezunu olan adaylar için bir avantajdır. Çünkü birçok banka iş ilanında en az lisans mezunu olan adayların başvuruları kabul edilmektedir.

Banka iş ilanlarından birisi olan bu ilanda adaylardan üst düzey iletişim becerisine sahip olmaları ve temsil becerisinin yüksek olması bekleniyor. Ayrıca adayların müşteri odaklı çalışmaları ve rekabet yaklaşımlı iş anlayışına sahip olmaları gerekiyor. Bankanın adaylarda aradığı bir başka kişisel özellik ise değişen iş gereksinimlerini karşılayabilecek miktarda esnek bir yapıya sahip olmalarıdır. Banka sınavlarına girmeden iş sahibi olabileceğiniz bu ilanda adayların güçlü analitik ve teknik becerilere sahip olması da adaylarda aranan bir başka özelliktir. Adaylardan takım çalışmasına yatkın olmaları ve erkek adaylar için de askerliğini tamamlamış olmaları gerekiyor. 

İş tanımında ise banka müşteri odaklı insan ilişkilerinde başarılı olmayı sabırlı olmayı ve pozitif olmayı istiyor. Ayrıca ikna kabiliyetinin yüksek olması ve adayların çözüm odaklı olarak çalışması adaylarda aranan bir başka özelliktir. Banka iş ilanları arasında bulunan bu ilanda Fibabanka adayların ofis dışında yoğun bir tempoda ve stres altında etkin bir biçimde çalışmalarını istiyor. Ayrıca banka sınavları olmayan bu ilanda sabit maaş ve performansa dayalı olarak prim sistemi şeklinde bir çalışma sistemi de mevcuttur.

Tecrübeli ya da tecrübesiz adayların başvuru yapmasının istendiği bu ilanda askerliğini tamamlamış olan adaylar aranıyor. Lise mezunu, ön lisans öğrencisi ya da mezunu, lisans öğrencisi ya da mezunu, yüksek lisans öğrencisi ya da mezunu doktora öğrencisi ya da mezunu kişiler bu ilana başvuru yapabilir. Bankacılık satış bölümünde çalışacak bu adaylar sürekli ve tam zamanlı olarak çalışacak. Uzman yardımcısı olarak işe girecek bu personel Ankara Antalya Gaziantep İstanbul Anadolu yakası ya da Avrupa yakasında görev alabilecek. Bu ilan hakkında daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için aşağıda bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

http://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-bireysel-direkt-satis-danismani-1511371?aramasonuc=1&isaramalog=-2&sirano=0&ilankodusfr=1511371&refno=40309_4288

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın