Garanti Gişe Asistanı Personel Alımları

Google Haberlere Abone Ol:

1946 yılında Ankara’da kurulan banka, Türkiye’nin en büyük özel bankalarından bir tanesidir. Müşterilerine sağladığı fırsatları ve özeni çalışanları için de gösteren banka, bünyesinde kariyer hedefi belirleyenler, Garanti Kariyer seçenekleriyle bunlara kavuşabilmektedir.

Staj imkanları, yeni mezunlar için fırsatlar, Talent Kamp, deneyimli kadrolarla Türkiye’deki hacmini her geçen gün katlamaktadır.

Garanti Bankası’nın bir parçası olmayı istiyorsanız Garanti Gişe Asistanı Personel Alımları iş ilanına başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ekip arkadaşları arayan Garanti Bankası, üniversitelerin en az 2 yıllık bölümlerinden mezun adayları değerlendirmektedir. 27 yaşını aşmamış adayların iş başvurusunu bekleyen banka, İstanbul Anadolu ve İstanbul Avrupa yakalarında ikamet edecek kişileri bünyesine katmak istemektedir.

Erkek adaylar için askerliklerini tamamlamış veya en az 1 yıl tecil ettirmiş olmaları gerekmektedir. Pazarlama ve satış alanında kendisini başarılı ve ikna edici bulanlar başvurularını gerçekleştirebilirler. Ayrıca banka bünyesinde iş ilanına başvuracak adayların pozitif ve güler yüzlü kişiler olmaları beklenmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Şekerbank 3 Farklı İl için Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

İletişim ve ikna kabiliyetinizin iyi olduğuna inanıyorsanız, iş ilanına başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Banka bünyesinde iş başvurusu yapacaklar için 27 açık pozisyon bulunmaktadır. İş tanımında gişeye gelen müşteriler için nakit işlemlerini ve talimatlarını gerçekleştirmeler istenmektedir. Ayrıca gişeden işlem yapan müşterilerin ürün satışı ve yönlendirilmesinin de yapılması gerekmektedir.

10 Ağustos ve 11 Eylül 2016 tarihleri arasında Gişe Asistanı personel alımları için başvuru yapmak isteyenler bu tarihlerin arasında başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Garanti Gişe Asistanı Personel Alımları, iş ilanı başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-gise-asistani-istanbul-1485104

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.