ING Bank 2016 Personel Alımları

Google Haberlere Abone Ol:

Bireysel Bankacılık İş Analisti Aranıyor

ING Bank 2016 personel alımlarında banka bireysel bankacılık iş analisti arıyor. ING Bank bu iş ilanında adaylarının bazı şartları sağlamasını istiyor. Bunlardan birisi adayların üniversitelerin endüstri, işletme, matematik mühendisliği, MIS, İstatistik ya da benzeri bölümlerden mezun olma şartı aranıyor. Ayrıca adayların ileri düzeyde İngilizce bilmeleri şart durumdadır. Adaylarda aranan bir başka özellik ise adayların bilgisayar programlarını kullanmaya yatkın olmasıdır.

Banka iş ilanları arasında bulunan ING Bank’ın bu iş ilanında adaylardan tercihen kredi kartı bireysel kredi ve bankasürans alanlarında analist olarak çalışmış olmada aranan şartlardan birisidir. Ayrıca erkek adaylar için askerlik hizmetlerini tamamlamış olmaları şartı var. Banka sınavlarına girmeden ING Bank’ta bireysel bankacılık iş analisti olmak için bu ilanı inceleyebilirsiniz.

ING Bank bu işe alınacak personel için iş tanımı da yapmış. Bank iş ilanlarından birisi olan ING Bank’ın bu ilanında işe alınacak personel yeni ürünlere yönelik iş analizi yapacak. Ayrıca bu konuda sistemsel ihtiyaçları belirleyecek. Bu işe alınacak personelin bir diğer işi ise mevcut ürünler ve süreçlerle ilgili işleyişi iyileştirecek. Bu alanlarda görev alabilecek personel adayları bu ilana başvuru yapabilirler.

Tecrübeli ya da tecrübesiz adayların arandığı ING Bank’ın bu iş ilanında banka sınavları ile uğraşmadan da banka personeli olabilirsiniz. Askerlik durumunun yapıldı olması gereken bu ilanda eğitim seviyesi olarak adayların üniversite mezunu, yüksek lisans öğrencisi ya da yüksek lisans mezunu, doktora öğrencisi ya da doktora mezunu seviyesinde eğitim görmüş olması gerekiyor. Bankacılık bilgi işlem alanında çalışacak olan bu personel tam zamanlı ve sürekli olarak çalışacak. Uzman seviyesinden işe girecek bu personel İstanbul Asya yakasında görev alacak. ING Bank’ın bu iş ilanı hakkında daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için aşağıda yer alan bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/ing-bank-is-ilanlari-c19589-p10526/

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…