2015 Haziran Memur, Personel, İşçi Alımları

2015 Sektörel İş İlanları

İş arayanlar, nüfüsu artmaya devam ettiği 2015 yılın da aynı zamanda işveren kitlesi de aynı şekilde artmaktadır. Günümüzde milyonlarca işsiz kelimesi artık yerini binlerce işsiz veya iş arayana bırakmaktadır. Her geçen günü farklı sektörler de farklı alanlarda yeni firmalar, holdingler ve ticari faaliyet gösteren bir çok kurumlar ortaya çıkmaktadır, bu da aynı orantıda yeni istihdam alanları ve farklı sektörel çalışma fırsatlarını beraberinde getirmektedir.

İş arayanların ortak sorusu, nerden iş başvurusu yapabilirim ve iş ilanlarını nasıl ne şekilde bulabilirim. Bankacıyım.Net’de yayınlanan Banka personel alımlarının yanı sıra diğer tüm sektörlere ait iş ilanları ve memur, personel alımlarını yayınlayarak, sizin iş arama sürenizi en aza indirim, en doğru sektörü tercih etmenize yardımcı olmaya çalışmaktayız.

İş ilanları siteleri, sitelerdeki ilanla ilgili açıklamalar ve kadrolar hakkında bilgi bulabilir siniz.

Lise mezunu, 2 yıllık üniversite mezunları ve tabiki 4 yıllık üniversite mezunları için personel arayan bir çok kurum ve firma bulunmaktadır. Bu iş ilanlarını sektörel bazda süzerek sizi doğru ilana yönlendirmeye çalışmaktayız.

Ülkemizde sektörel bazda bakıldığında başlıca;

Bankacılık iş ilanları         Otomotiv iş ilanları

Finans iş ilanları                Sigorta iş ilanları

Emlak iş ilanları                 Tekstil iş ilanları

Hizmet iş ilanları               Bilişim iş ilanları

Kamu iş ilanları                 Muhasebe iş ilanları

Gibi başlıca ilanlar bulunmaktadır. İş ilanları aslında birbirine bezerlik göstererek hemen hemen aynı nitelikleri gerektirmektedir.

2015 Yılında yayınlanan iş ilanlarına başvurular beklenen düzeye henüz ulaşmadı, aslında işverenler de bunu vurgulayarak hedefledikleri personeli, veya çalışanı bulamamaktan yada başka bir deyişle başvuran adayların daha çekingen tutumlarından dolayı yeterli başvurunun yapılmadığından muzdaripler.

İlgili:  Şekerbank Müşteri Temsilcisi Personeller Arıyor!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.