Yapı Kredi Satış Personeli Alacak

0

Ön Lisans Mezunları da Başvuru Yapabilir

Yapı Kredi 2016 personel alımları arasında bu ilanda banka ön lisans mezunu adaylardan da başvuru bekliyor. Buda ön lisans mezunları için büyük bir fırsattır. Çünkü çoğu banka iş ilanlarında en az lisans mezunu olan personel adayları aranıyor. Bu yüzden de ön lisans mezunu adaylar bu iş ilanına başvuru yapabilirler.

Banka sınavlarına girmeden Yapı Kredi personeli olabileceğiniz bu ilanda banka adaylardan bazı niteliklere sahip olmalarını bekliyor. Bunlardan birisi adayların üniversitelerin lisans ya da MYO mezunu ya da MYO mezunu olup devam zorunluluğu olmayan lisans bölümlerinde son sınıf öğrencisi olma şartıdır. Diğer bir aranan nitelik ise adayların kişisel başarının ödüllendirildiği eğitim ve kariyer fırsatları olan bir ortamda çalışmayı istemeleridir. Banka iş ilanlarından bu ilanda adaylar bu işte kendilerini geliştirme fırsatı elde edeceklerdir.

Ayrıca adayların seyahat engelinin bulunmaması gerekiyor. Çünkü adaylar satış aktiviteleri için sahada yani ofis dışında görev alacak. Banka sınavları ile uğraşmadan banka personeli olabileceğiniz bu iş ilanında Yapı Kredi adaylardan esnek çalışma saatlerine uyum sağlamalarını bekliyor. Ayrıca adayların iletişiminin güçlü olması ikna kabiliyetinin yüksek olması ve adayların zaman yönetiminde başarılı olması aranan genel niteliklerdendir.

Adayların satış etkinlikleri konusunda kendilerine güvenmesi gerekiyor. Ayrıca dinamik aktif ve hızlı olmaları da şarttır. Adaylardan dış görünümlerine özen göstermeleri isteniyor. Adayların 28 yaşını aşmamış olması da diğer bir aranan özelliktir. Erkek adaylar için ise askerliğini tamamlamış olma ya da en az 2 yıl süreyle tecilli olma şartı bulunuyor.

Bankanın sahada perakende direkt satış temsilcisi olarak çalışacak bu personeller sahada kredi kartı ve diğer bankacılık ürünlerinin satışını yapacak. Bursa şehrinde görev alacak bu personel bankacılık satış bölümünde çalışacak olup sürekli ve tam zamanlı olarak çalışacak. Yeni başlayan seviyesinden işe başlayacak bu personel tecrübeli ya da tecrübesiz olabilir. Bu ilan hakkında daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için aşağıda bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s-bankacilik-urunleri-satisi-bursa-1209668

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın