Ana SayfaBanka İş İlanlarıGaranti Bankası Müşteri Temsilcisi Alacak

Garanti Bankası Müşteri Temsilcisi Alacak
G

-

Ön Lisans Mezunları Başvuru Yapabiliyor

Garanti Bankası 2016 personel alımlarından birisi olan bu ilanda banka adaylardan bazı şartları sağlamalarını bekliyor. Bunlardan birisi adayların lisans ya a meslek yüksekokulu mezunu olmaları ya da öğrencisi olmaları isteniyor. Buda ön lisans öğrencisi ya da mezunu adaylar için bir avantajdır. Birçok banka iş ilanlarında bankalar lisans mezunu adaylar aramaktadır. Ancak bu ilanda ön lisans öğrencisi olan adaylar bile başvuru yapabiliyor.

Bu ilanda aranan bir diğer genel nitelik ise adayların 30 yaşını aşmamış olma şartıdır. Ayrıca Sivas’ta ikamet eden ya da Sivas’ta ikamet edebilecek adaylar başvuru yapabilir. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olma ya da en az 1 yıl süreyle tecilli olma şartı aranıyor. Buda bir avantaj. Çünkü birçok banka iş ilanlarında adaylardan en az 2 yıl tecilli askerlik durumu isteniyor. Bu iş ilanı ile alınacak çağrı merkezi personeli günde 6,5 saat olmak üzere haftada 6 gün çalışacak.

Bu ilanla işe alınacak personel bankacılık müşteri hizmetleri ya da çağrı merkezi bölümünde çalışacak olup sürekli ve tam zamanlı olarak çalışacak. Yeni başlayan seviyesinden işe girecek olan personel Sivas ilinde görev alacak. Bu personelin görevi ise telefon bankacılığı aracılığı ile bankacılık hizmeti almak isteyen müşterilere yardımcı olmak taleplerini almak ve gerçekleştirmek olacak. Ayrıca bu personel banka ürünlerinin satışını da yapacaktır.

Adaylarda aranan kişisel özellikler de var. Bunlardan birisi adayların iletişim becerisinin kuvvetli olması, ikna kabiliyetinin yüksek olması satış yapma konusunda istekli olmasıdır. Bu kriterle uyan adaylar başvuruları sonrasında değerlendirilecektir. Kriterlere uyan adaylar banka tarafından banka sınavlarına e-posta ve SMS yollar ile davet edilecektir. Banka sınavları hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bu ilan hakkında daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için aşağıda bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-telefon-bankaciligi-musteri-temsilcisi-sivas-1427743

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,350TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol