Türkiye’nin lider konumunda olan bankalarından Vakıfbank, müşterilerine özenli çalışmalarla çeşitli bankacılık hizmetleri sunmaktadır. Özel bankacılık,ticari bankacılık,bireysel bankacılık ve kobi bankacılığı gibi çeşitlendirilen hizmetlerle beraber özel kredi fırsatları da sunmaktadır.

Vakıfbank Sarıpanjur Halden Anlayan Konut Kredisi, bu fırsatı oluşturan üründür. Ağustos itibariyle konut kredilerinin düşmesini izleyen banka, düşük faiz oranlarıyla yeni bir krediyi müşterilerin hizmetine sunmaktadır. Vakıfbank yüzde 0,80’den başlayan konut kredisi veriyor.

120 aya varan vade seçenekleri sunan kredi dilerseniz artan taksitli dilerseniz azalan taksitli, ara ödemeli ve esnek ödeme şekillerinden istediğinizle geri ödenebilir. Vakıfbank Düşük Faizli Sarıpanjur Konut Kredisi hızlı bir başvuru için;

Çağrı merkeziyle ilgili tuşlamaları yaparak hızlıca başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Faiz oranları uygun seyreden banka 12 aya kadar olan vadelerde %0,80 faiz oranları, 13 ve 36 ay arasında %0,88 , 37-60 ay aralığında %0,90 ve 61-120 ay aralığında da %0,95 faiz oranları uygulamaktadır.

Örnek bir kredi tutarı belirtilirse ve ödeme planı oluşrulursa; 100 bin TL’lik konut kredisi için 120 ay vade seçeneği ile %0,95 faiz oranıyla diğer ücretler 970,78 TL, Aylık toplam maliyet %0,9768, Yıllık toplam maliyet %12,3727’dir.

100 bin TL’lik kredi için ekspertiz ücreti 800 TL’dir. Aylık taksit tutarı belirtilmemiştir. Kredi tahsis ücreti kredi tutarının binde 5’i kadardır. İpotek tesis ücreti alınmamaktadır. Hayat sigortası zorunluluğu bulunmaktadır. Sigorta masrafları olabilir. DASK primi de alınacak ücretler arasında yer alabilir.

Başvurularınız için internet şubeleri, şubeler kullanılabilir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın