Ana SayfaKredilerDenizbank Konut Kredisi Faizlerini Düşürdü

Denizbank Konut Kredisi Faizlerini Düşürdü
D

-

Denizbank Güncel Konut Kredisi Faizleri

Denizbank 2016 güncel konut kredisi faizleri indirildi. Cumhurbaşkanının yaptığı açıklama sonrasında TEB Ziraat Bank Vakıfbank gibi birçok banka konut kredisi faizlerini aşağıya çekti. Bu bankalardan biriside Denizbank oldu.

 Denizbank 0 ila 24 ay arasındaki vadeli konut kredisinde yüzde 0,91 oranında faiz uyguluyor. 25 ila 36 ay vadeli konut kredisinde ise banka yüzde 0,97 oranında faiz uyguluyor. 37 ila 60 ay arasındaki vade seçenekleri için ise banka yüzde 1,01 oranında faiz uyguluyor.

61 ay ila 120 ay arasındaki konut kredisinde ise banka yüzde 1,19 oranında faiz uyguluyor. 121 ay ila 300 ay arasındaki vade seçenekleri için ise Denizbank yine yüzde 1,19 oranında faiz uyguluyor. Denizbank konut kredisinde banka kredi bedelinin yüzde 0,5’i oranında kredi tahsis ücreti alıyor. Ayrıca ekspertiz ücreti, taşınır taşınmaz rehin tesis ücreti DASK ve hayat sigortası gibi bazı ücretler de tahsil ediyor.

Denizbank’ın bu indirimli kredi faizleri ile konut kredisi almak için size en yakın Denizbank şubesine gidip ayrıntılı bilgi alabilir ve başvuru yapabilirsiniz. Bankanın yüzde yüz konut kredisi ürününde ve ortak konut kredisi ürünlerinde de normal konut kredisi ile aynı vade seçenekleri için aynı faiz oranları uygulanıyor. Bu konut kredisi faiz oranları KKDF ve BSMV muaftır. Örneğin 120 ay vadeli konut kredisi alırsanız bu kredinin size maliyeti yüzde 20,52 oranında olacaktır. 300 ay vadeli konut kredisi alırsanız da yüzde 19,35 oranında kredi maliyeti olacaktır. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol