Enpara.com Müşteri Danışmanı Arıyor

Enpara.com Müşteri Danışmanı Arıyor! Kimler Başvurabiliyor? Çalışma Şartları ve Detaylar İçin...

0
Enpara.com Müşteri Danışmanı Arıyor

Ön Lisans Mezunu Başvurabiliyor

QNB Finansbank 2019 personel alımları arasında yer alan bu ilanda banka adaylardan bazı şartları sağlamalarını istiyor. Bunlardan birisi adayların İstanbul Anadolu Yakası , İstanbul Avrupa Yakası , Antalya illerinin herhangi birisinde ikamet edece ya da bu illerde ikamet edebilecek personeller arıyor. Banka iş ilanlarından birisi olan bu ilanda QNB Finansbank adayların esnek çalışma saatlerine uyum göstermesini istiyor.

Adayların Lisans mezunu ya da ön lisans mezunu olması ya da devam zorunluluğu olmayan okullarda 3. Sınıf ya da 4. Sınıf öğrencisi olması gerekiyor. Bu adayların güler yüzlü olması ve pozitif olması da aranan genel nitelikler arasında bulunuyor. Adaylardan yüz yüze ve telefonla iletişimde kuvvetli olmaları bekleniyor. Ayrıca adayların müşteri memnuniyetine önem vermeleri ve çözüm odaklı olarak çalışmaları aranan genel niteliklerden birisidir.

28 Yaşını Aşmamalısınız

Banka iş ilanlarından olan bu QNB Finansbank iş ilanında Enpara.com adına çalışacak bu personellerin takım çalışmasına yatkın olması diksiyonlarının düzgün olması 28 yaşını geçmemiş olmaları gerekiyor. Ayrıca adayların tercihen seyahat engellerinin bulunmaması da aranan nitelikler arasında bulunuyor. Erkek adaylar için banka askerliğini tamamlamış olma ya da en az 2 yıl süreyle tecilli olması şartı arıyor. Adayların daha önce QNB Finansbank tarafından düzenlenen banka sınavlarının mülakat aşamasında elenmemiş olmak da bir başka şarttır.

Müşteri ilişkileri bölümünde elaman olarak çalışacak bu personeller tam zamanlı olarak çalışacak olup deneyimsiz olarak işe girecekler. Banka sınavları ile Enpara.com personeli olabilirsiniz. Bu işe meslek yüksekokulu mezunları lisans öğrencileri lisans mezunları yüksek lisans öğrencileri ve yüksek lisans mezunları başvuru yapabilirler. Bu ilan hakkında daha detaylı bilgi edinmek ya da başvuru yapmak için aşağıda bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

https://www.yenibiris.com/qnb-finansbank/enpara-com-saha-musteri-danismani-is-ilani/853471

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın