Ana Sayfa Krediler Burgan Bank Taşıt Kredisi

Burgan Bank Taşıt Kredisi

-

Burgan Bank birbirinden farklı ürün çeşitleriyle geçmişten günümüze kredi hizmeti sağlayarak araba, ev, beyaz eşya, teknoloji ve tatil gibi ihtiyaçlarımızda bize finansal destek sağlamaktadır.

Nakte sıkıştığımız zamanlarda uygun vade ve faiz oranları seçenekleriyle Burgan Bank’ı ziyaret edebilirsiniz. Burgan Bank bu kapsamda Taşıt Kredisi hizmetini sizlere sunmaktadır. Burgan Bank Taşıt Kredisi, taşıt kredilerinin standart vade süresi olan 48 ay geri ödeme seçeneklerini sunmaktadır.

Burgan Bank Taşıt Kredisi, sıfır km araçlar için faturada belirtilen tutarın %75’ine kadar kredi vermektedir. İkinci el taşıt kredileri içinse %60 oranında bir kredi hizmeti vermektedir. Taşıt üzerinden rehin uygulanarak kredi ipotek altına alınacaktır.

Taşıt kredisi faiz oranları her kredi için sabit bir oran belirtmektedir. 6 aydan başlayan ve belirli vadelere yayılmış faiz oranları %1,99’luk oranlar içermektedir. Krediler için uygulanan faiz oranlarıyla beraber kredi tahsis ücreti de alınmaktadır. Aylık toplam maliyet oranı 20.000 TL’lik krediler için %2,43’tür. Yıllık toplam maliyet oranlarıysa %29,20’dir.

Burgan Bank’ın sunduğu taşıt kredisi için başvurularınızı hızlıca internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz veya biz sizi arayalım butonuyla bankanın sizi aramasını sağlayabilirsiniz. İnternet üzerinden yapılacak başvurularda sizden form doldurmanız istenecektir. Ayrıca şube listesine de ulaşabilir ve en yakın şubeyi de tespit edebilirsiniz.

Kredi hesaplama araçlarıyla aylık ödeme planı oluşturabilir ve kendinize bir vade belirleyebilirsiniz. Başvurularınız için şubeleri de ziyaret edebilirsiniz.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,122BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
31TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler